Oddział Zamknięty: M

Tekst piosenki

Brak wideo

Oddział Zamknięty

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Oddział Zamknięty: M

Zobacz, jak się wszyscy gapią;prowokujesz, mądrzysz się.Może byś się wreszcie zamknął,wszystko zawsze lepiej wiesz.Myślisz, że słuchają cię,sam już nie wiesz, czego chcesz.Każdy widzi, kto jest kto;nie, nie, nie tłumacz się.Nie ma walki bez powodu,a Ty ciągle walczyć chcesz.Kiedyś wreszcie umrzesz z głodu,w jakiś kanał wpuszczą cię.Ludzie żyją, tak jak chcą,każdy robi, to co chce.Myślisz, że zmieniłeś coś...nie, nie, nie tłumacz się.Nie ma takiej wolnej myśli,której byś nie zgłębił już,a na jawie zimny prysznici na gardle ostry nóż.Komu teraz powiesz coś?Kogo teraz uczyć chcesz?Czujesz tylko żal i złość.Nie, nie, nie tłumacz się.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Oddział Zamknięty: M

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Oddział Zamknięty: M

Skomentuj tekst

Oddział Zamknięty: M

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Spójrz (ft. Hodak) Alicja Szemplińska
  „Gdzie poniesie mnie nurt zdarzeń z tobą czy nie - to nieważne zmienię ich treść tak jak zechce nie mam siły już błądzić ze mgle wszystkie szybkie myśli każde słowo nocne ciebie które już nie”
 • CEO (Młody Szef) ft. bahsick Kaz Bałagane
  „Młody Szef poda nie... a dres nawet nie wchodzę na mównicę, mordo bo każdy krzyczy tu mój tekst Młody Szef Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg ”
 • JADĘ DO DOMU Sorry Boys
  „Jadę do domu Jadę na chwilę, dwie Jadę spóźniona Sto myśli kłębi się Jadę do domu, do domu Wyglądaj mnie Powoli ściemnia Powoli ściemnia się Widzę jej ogon Znowu prowadzi mnie Znajomą drog”
 • Intruzowaty Intruz
  „Jak coś to pisze z Intruza I kolegę brzuchomówcę Pokaż kota Który nie zamoczyłby ryja w deszczówce Nie wiem jak to będzie z jutrem, muszę załatwić odtrutkę Słowa mają być wiaduktem, wdycham wio”
 • Bletki (SBM Starter) bambi
  „Nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki skręc i podpal co ci co na duszy siedzi nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki .... znikających gwiazd co zostawić po sobie nic nie ma”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki M - Oddział Zamknięty, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu M - Oddział Zamknięty. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Oddział Zamknięty.