Oddział Zamknięty: Nie jestem

Tekst piosenki

Brak wideo

Oddział Zamknięty

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Oddział Zamknięty: Nie jestem

Czy ja jestem święty? Co mam ci dać?Co byś chciała? Gwiazdkę z nieba?Dobrze wiesz, że nie mogę.Choć tak bym chciał, dać ci wszystkoczego pragnieszWiem, że Ty chcesz tak niewielez tych pięknych marzeń.Daj mi szansę jeszcze raz.ref.Kochać, niech wszystkie zmysły palą się.Kochać, niech wszystkie mury walą się.Kochać, tak bardzo serce pragnie.Chcę kochać tak jak dawniej,chcę jeszcze raz przytulić cięPamiętam ten cudowny dzień.Wszyscy inni poszli w cieńi nie ważne było, kto co robi.I nie ważne było, kto z kim jest.Zostawiłaś dla mnie swoje życie z boku gdzieś,przy słuchawce tracąc senpomieszałem swe uczucia i wybrałem Cię.Nie wiedziałem, jak to skończy sięPrzecież ja chcę tak niewielez tych pięknych marzeń.Daj mi szansę jeszcze raz.ref.Kochać, niech wszystkie zmysły...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Oddział Zamknięty: Nie jestem

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Oddział Zamknięty: Nie jestem

Skomentuj tekst

Oddział Zamknięty: Nie jestem

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie jestem - Oddział Zamknięty, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie jestem - Oddział Zamknięty. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Oddział Zamknięty.