Oddział Zamknięty: Nikt nie zauwa

Tekst piosenki

Brak wideo

Oddział Zamknięty

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Oddział Zamknięty: Nikt nie zauwa

Czy chcę, czy nie ... dalej i dalejżycie toczy sięktoś był ...ktoś jest ... czy na stałe?kto to wie?uwierzyć,że życie to granie umiemnie umiem takmów im to co chcą słyszećmyśli schowaj gdzieśbądź kimś kim chcą cię widziećja tak nie umiem nie!uwierzyć,że życie to granie umiemnie umiem w to graćmowy nie ma ... niejuż nie zmnienię się.n - i -e - z- m - i - e - n - i - ę - t - e - g - o - n - i - etańcz... mówią...a ja, nie mam siłtańcz - tańcz ...mówią...a ja gubię rytm...chcę być ...chcę żyć ...chcę być sobąza siebie mówić nie czy takktoś był ...ktoś jest ... będzie ktośdla siebie składać dzień do dnia...uwierzyćże życie to granie umiemnie umiem w to graćmowy nie ma
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Oddział Zamknięty: Nikt nie zauwa

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Oddział Zamknięty: Nikt nie zauwa

Skomentuj tekst

Oddział Zamknięty: Nikt nie zauwa

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Parapetówa (Hotel Maffija 2) SB MAFFIJA
  „W pałacu na kacu pachnie skunem Stawiaj stówę, że znów to powtórzę Wódy w ch*j dawaj na parapetówę, hej Parapetówę, hej Dawaj na górę To pora obiadowa na tarasie konsumuję Obwieszony złotem z ”
 • Classy Girl Zenon Martyniuk
  „Napisz dzisiaj do mnie Wciąż jestem sam Wciąż mi się śnisz Myśl rozpala płomień Wiesz czego chcę Zaufaj mi Miłość zakwita wieczorem Zaczarowany kwiat Może chcesz dzisiaj dołączyć Pokolorujesz”
 • WARTOŚCI Kubańczyk x Ewelina Lisowska x DJ Slavic
  „Rządzi tu sex A dobre wartości zastępują złe Swingersi, kluby i cash Jak randki, to częściej tylko one night stand Życie traktują jak grę Leje się krew, łzy, pot Potem dopada cię stres To pande”
 • A jednak cud (feat. Organek i Bela Komoszyńska) The New Years 2022
  „Mijają dni, tygodnie, minął cały rok A ty ciągle mówisz do mnie, ciągle śpiewasz mi tu coś Jesteś tu i chyba będziesz zawsze już Chociaż wiele się zdarzyło to, że jesteś, to jest cud Pamiętasz jak”
 • Wariaciki SWING3R
  „Byle do weekendu Do tego, tego trendu Ja nabieram rozpędu By bawić się, bawić Byle do weekendu Jak nie znasz tego trendu To nie popełniaj błędu Masz bawić się, bawić Sukienka, długa noga ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • zauwa
 • zkeuwa

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nikt nie zauwa - Oddział Zamknięty, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nikt nie zauwa - Oddział Zamknięty. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Oddział Zamknięty.