Oddział Zamknięty: Nikt nie zauwa

Tekst piosenki

Brak wideo

Oddział Zamknięty

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Oddział Zamknięty: Nikt nie zauwa

Czy chcę, czy nie ... dalej i dalejżycie toczy sięktoś był ...ktoś jest ... czy na stałe?kto to wie?uwierzyć,że życie to granie umiemnie umiem takmów im to co chcą słyszećmyśli schowaj gdzieśbądź kimś kim chcą cię widziećja tak nie umiem nie!uwierzyć,że życie to granie umiemnie umiem w to graćmowy nie ma ... niejuż nie zmnienię się.n - i -e - z- m - i - e - n - i - ę - t - e - g - o - n - i - etańcz... mówią...a ja, nie mam siłtańcz - tańcz ...mówią...a ja gubię rytm...chcę być ...chcę żyć ...chcę być sobąza siebie mówić nie czy takktoś był ...ktoś jest ... będzie ktośdla siebie składać dzień do dnia...uwierzyćże życie to granie umiemnie umiem w to graćmowy nie ma
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Oddział Zamknięty: Nikt nie zauwa

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Oddział Zamknięty: Nikt nie zauwa

Skomentuj tekst

Oddział Zamknięty: Nikt nie zauwa

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BZRP Music Sessions 53 (Pique Diss) Shakira
  „(Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Ah-oh (Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Perdón, ya cogí otro avión Aquí no vuelvo No quiero otra decepción Tanto”
 • Młody Paderewski Mata
  „Co mi mugole możecie powiedzieć Chcielibyście siedzieć na ostatnim piętrze Leżycie gdzieś na parterze i leżcie Niektórym wygodnie jest na dnie Byłem na minus 1 i nie jestem już Co najwyżej spad”
 • Uśmiech proszę! (piosenka z reklamy) Krzysztof Ibisz x ON
  „Tak, chcę widzieć błysk z twoich ust Zwykle nie gryzę, więc pokaż mi już Każdy twój ząbek ucieszy dziś mnie O szczery uśmiech więc proszę cię Tak, wszystkie zęby piękne są Pokaż więc swoje, śmi”
 • jak nie wrócę po północy (feat. Szpaku) Kuban
  „Nienawidzę pi*d, a chwilowo byłem jedną z nich Największy to ze sobą miałem beef Prosili o bis Musiałem sobie dolać, żeby wyjść A miałeś za idola mnie do dziś Srałem na idoli, nie musiałem podb”
 • As It Was (Harry Styles Cover, America's Got Talent, Mam Talent) Sara James
  „Holdin' me back Gravity's holdin' me back I want you to hold out the palm of your hand Why don't we leave it at that? Nothin' to say When everything gets in the way Seems you cannot be replaced ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • zauwa
 • zkeuwa

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nikt nie zauwa - Oddział Zamknięty, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nikt nie zauwa - Oddział Zamknięty. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Oddział Zamknięty.