Oddział Zamknięty: Nikt nie pomo

Tekst piosenki

Brak wideo

Oddział Zamknięty

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Oddział Zamknięty: Nikt nie pomo

Kiedy z pracy cię wyrzucą bez grosza będziesz...Będziesz chodził, modził, a gdy zabraknie na chlebna ławce będziesz spał, kieszenie puste miał.Jak szczur będziesz żył, o bogactwach będziesz śnił.Gdy nie możesz wejść na miejsce, które zajął już ktoś.Kto zabłysnął, ich przycisnął? Ty kupiłeś to.Na ławce będziesz spał, kieszenie puste miał.Jak szczur będziesz żył, obok on spokojnie będzie spał.ref.Nikt nie pomoże, nie pomoże ci.Nie licz na to, uczciwi muszą być.Nikt wtedy nie pomoże Ci.Ty myślisz nadal - uczciwy muszę być.Gdzie Ty byłeś, gdzie ty żyłeśkiedy się zmieniał świat.Z boku stałeś. Jak się bałeś - to teraz masz.Na ławce będziesz spał, kieszenie puste miał.Jak szczur będziesz żył, o bogactwach będziesz śnił.ref.Nikt nie pomoże...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Oddział Zamknięty: Nikt nie pomo

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Oddział Zamknięty: Nikt nie pomo

Skomentuj tekst

Oddział Zamknięty: Nikt nie pomo

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nikt nie pomo - Oddział Zamknięty, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nikt nie pomo - Oddział Zamknięty. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Oddział Zamknięty.