Oddział Zamknięty: Moje

Tekst piosenki

Brak wideo

Oddział Zamknięty

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Oddział Zamknięty: Moje

Ona zawsze chciała mówić mio kim mogę śpiewać, o kim śnić.Bez powodu chciała ranić mnie. O nie,nigdy więcej nie, nie zgadzam się.Nie, nie, nie, nie zgadzam się.Moje życie tylko moją sprawą jest.I wybierać sam chcęco mogę, a czego nie.I nie zmusi mnie już nikt,sam za siebie muszę zacząć żyć.Nie zmusi mnie już nikt.Zbyt dużo razy już musiałem byćkimś, kim według niej powinienem być.Dzisiaj głośno to wykrzyczeć chcę. O nie,nigdy więcej nie, nie zgadzam się.Nie zgadzam się,nie zgadzam się,nie zgadzam się.Nie, nie, nie, nie zgadzam się.Moje życie tylko moją sprawą jesti wybierać sam chcęco mogę, a czego nie.I nie zmusi mnie już nikt.Sam za siebie muszę zacząć żyć.Nie zmusi mnie już nikt.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Oddział Zamknięty: Moje

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Oddział Zamknięty: Moje

Skomentuj tekst

Oddział Zamknięty: Moje

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Moje - Oddział Zamknięty, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Moje - Oddział Zamknięty. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Oddział Zamknięty.