Oddział Zamknięty: Szkoła naszym życiem jest

Tekst piosenki

Oddział Zamknięty

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3
Profil artysty

Tekst piosenki

Oddział Zamknięty: Szkoła naszym życiem jest

Pamiętam ile nerwów zjadłem tam,te stresy ciągłe i ten wieczny strach.Te obowiązki, których nie chciał nikti w gabinecie dyrektora wstydO ósmej dzwonek i każdego dniakamienne schody i ta sama gra.Wyprasowane twarze, jak ze snui każdy bardzo chce się uczyć tu.ref.Szkoła naszym życiem jest,w szkole mamy z życia test.Potem życie szkołą jesti przez całe życie test.A kiedy tylko chciałem zmienić cośnatychmiast czułem swój parszywy los.Dla wszystkich szkoła taka sama jesti tylko belfer może mieć tu gestW historii było tyle różnych dat,wybitych okien, albo innych strat.Ogólnie mówiąc taki obraz mam,że nie wiem jaki był w tej szkole plan.ref.Szkoła naszym życiem...
Autor tekstu: Krzysztof Wałecki
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Oddział Zamknięty: Szkoła naszym życiem jest

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Oddział Zamknięty: Szkoła naszym życiem jest

Skomentuj tekst

Oddział Zamknięty: Szkoła naszym życiem jest

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • szkoła naszym życiem jest

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Szkoła naszym życiem jest - Oddział Zamknięty, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Szkoła naszym życiem jest - Oddział Zamknięty. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Oddział Zamknięty.