P.C.P.: Sztuka adaptacji

Tekst piosenki

Brak wideo

P.C.P.

Teksty: 8 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

P.C.P.: Sztuka adaptacji

To precedens przetrwania... ...To sztuka adaptacji... [x2] Masz pomysły? Oby zabłysły Oby doby przynosiły zasoby Są sposoby patenty, fuchy przekręty Człowiek zajęty, i nie zawsze jak Zakręty popierdala, plan ustala i odpala Gandzie czuje, poluje Jak zwierze kolacji Nie mając dotacji to przetrwanie To sztuka adaptacji, wykumanie sytuacji przed jej napięciem Unik przed pchnięciem, byś nie został zdjęciem Jedynie wiesz po drinie, za te chwile, za dile za dokończone style Gdy zależy tyle na sile twej psychiki Sztuka adaptacji to sytuacji tej wyniki Błysk, sreber winyli trzaski Gdański rap, kontra wypaczanie jaźni Zysk, fałsz na pysk maski Bez fantazji szary obraz drażni Brak do okazji, brak wyobraźni razi Nie tym razem, razem raźniej, przyjaźnie Północ- centrum i południe właśnie Na bok waśnie, się bawi, kto nie zaśnie Kluby, studio, eskapady furką Czy podwórko i pod chmurką Bliscy mi tu, mi tu lepiej tu mnie spotkasz Na totka nie czekam, nie narzekam hobby ma praca Starczy na melanż i stop na kaca Nie zawracam bez ryzyka, to nie życie Tuż po tej polemice pozdrawiam twoje okolice Kear [?] tak to widzę Adaptacji, kunszt sztuka tutaj równowaga między Zdobywaniem wiedzy a pieniędzy Zarobek raz, a na co to wydane dwa Przemyśl sobie, ja zdobię setki pewne jak tej bletki los Co ją zwijam Deluks i nie ważne co mówi ktoś Złość omijam nawet jak błąd da w kość Tylko człowieka mądrości dość, by z tego wynieść coś Zawziętość versus multum przeszkód A w sercu moc wersów mych Do rzeczy złych łap, łap, łapiesz dystans Wokół iskra na rap, na raz miłość seks joint Własny kąt to sąd, pogląd truskulowym pasmem, Jasne, jak północna gwiazda nad miastem Nie trzeba biec za resztą, by pierwszym dobiec Sam powiedz wobec roboty zawsze bądź fachowiec Stąpając po cienkim lodzie zapominasz o chłodzie Cóż pieniądz zawsze w modzie W wodzie gorącej kąpany, rozgadany zajarany sobą Pierwszy ma mundurową wizytę służbową Rusz głową trójmiasto to bastion kombinacji Gdzie sztuka adaptacji to twych racji przetrwanie To twoje zdanie, a nie te, co na ekranie Ogłupianie, ogłupi głupiego niejednego Zobaczy pójdzie kupi nie wie, dlaczego Bez własnego pojęcia umysł do wynajęcia A trza mieć na ruchy, na gietę do poduchy Na ciuchy, na życie, chęci na wybicie Wobec manipulacji bądź nie do zgięcia W aglomeracji to sztuka adaptacji ...To precedes przetrwania... ...To sztuka adaptacji... [x2]
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

P.C.P.: Sztuka adaptacji

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

P.C.P.: Sztuka adaptacji

Skomentuj tekst

P.C.P.: Sztuka adaptacji

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • sztuka adaptacji tekst
 • Sztuka adaptacji tekst piosenki
 • sztuka adaptacji p**

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Sztuka adaptacji - P.C.P., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Sztuka adaptacji - P.C.P.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - P.C.P..