Pajujo: Nie pytaj mnie

Tekst piosenki

Brak wideo

Pajujo

Teksty: 28 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Pajujo: Nie pytaj mnie

Zawsze chciałem żyć marzeniem,chwytać dzień i gonić wiatr.Zachowuję swe wspomnienia,zrywam dziś wczorajszy kwiat.Zawsze widzę błękit nieba.Nawet kiedy pada deszcz.Wszystko czego mi potrzeba:słońca żar i chłodny dreszcz.Nie pytaj mnie,co jutro stanie się..Nie chcę znaćnastępnych dat.Nie czekaj tu,bo mogę się nie zjawić już..Zapomnij mnie..sam nie potrafię być sobą znów..Znowu lato spadnie z drzewa,zmrozi je zimowy chłód..Może słońce, co ogrzewa,wiosną mnie sprowadzi tu..Lecz nie czekaj tutaj na mnie,nie wylewaj swoich łez..Co już było, nie przepadnie.Wszystko nadal w Tobie jest.Nie pytaj mnie,co jutro stanie się..Nie chcę znaćnastępnych dat.Nie czekaj tu,bo mogę się nie zjawić już..Zapomnij mnie..sam nie potrafię być sobą znów..Nie pytaj mnie,co jutro stanie się..Nie chcę znaćnastępnych dat.Nie czekaj tu,bo mogę się nie zjawić już..Zapomnij mnie..sam nie potrafię być sobą znów..
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pajujo: Nie pytaj mnie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pajujo: Nie pytaj mnie

Skomentuj tekst

Pajujo: Nie pytaj mnie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nie pytaj mnie co jutro stanie sie
 • nie pytaj mnie o jutro piosenka
 • nie pytaj mnie o jutro
 • nie pytaj mnie o jutro bro tekst
 • Nie pytaj mnie co jutro stanie sie nie czekaj tu bo moge sie nie zjawic zapomnij mnie .

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie pytaj mnie - Pajujo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie pytaj mnie - Pajujo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pajujo.