Pajujo: Uzdrowienie serc

Tekst piosenki

Brak wideo

Pajujo

Teksty: 28 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Pajujo: Uzdrowienie serc

Mimo, że czasem masz już wszystkiego dość,a życie nie jest takie jakbyś chciał.Na widok otoczenia ogarnia Cię złość,obraz przyszłości powoduje strach.Smak życia nie jest już taki, jak kiedyś,w telewizorni tylko kłótnia za kłótnią.Liczy się tylko wojna i pieniądze -Hej Bracie! Hej Siostro! Wyrzućmy te żądze!*** Ref. ***Bo potrzeba uzdrowienia - uzdrowienia chorych serc,a wiara i nadzieja godnym narzędziem do tego jest. / x2*** 2 ***Wyobrażenie życia zmienia się drastycznie,każdego dnia człowiek człowiekowi wilkiem.Komercja z każdej strony silnie Cię dotyka,a w mediach ciągle tylko SEXPOLITYKA.Smak życia nie jest już taki, jak kiedyś,nowe poglądy z góry narzucane.Liczy się tylko wojna i pieniądze -Hej Bracie! Hej Siostro! Wyrzućmy te żądze!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pajujo: Uzdrowienie serc

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pajujo: Uzdrowienie serc

Skomentuj tekst

Pajujo: Uzdrowienie serc

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenki o uzdrowieniu
 • taka uzdrowiona piosenka
 • Hej bracie hej siostro

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Uzdrowienie serc - Pajujo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Uzdrowienie serc - Pajujo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pajujo.