Papa Dance: Galaktyczny zwiad

Tekst piosenki

Brak wideo

Papa Dance

Teksty: 45 Tłumaczenia: 0 Wideo: 10

Tekst piosenki

Papa Dance: Galaktyczny zwiad

W XXI wieku Ziemianom został udostępniony proces Teleportacji. 33 dnia ery alfa roku 007 koma 5, czasu planety Papa przeprowadzono pierwszą próbę na istotach ziemskich. Według oficjalnych komunikatów eksperyment zakończył się pełnym sukcesem, a nazwiska pierwszych dwóch śmiałków znają wszyscy adepci informatyki. Jednak prawdę znają tylko nieliczni...Nagle słyszę krzyk - mój przyjaciel znikł, na planecie tej stoję sam.Źle się tutaj czuję - ktoś mnie prześladuje. Wokół noc - budzi strach.>W sieci mnie złapali, ręce skrępowali i prowadzą mnie pośród krat.ref."Galaktyczny zwiad - służba tu długo trwa, bez urlopu i bez diet!Już od 7 lat siedzę w klatce obok małp, dobrze mi tu - karmią mnie mnie mnie mnie!Nie śpię co noc, chociaż mam ciepły koc - patrzę w gwiazdy myśląc, żePrzyjdzie taki czas, znowu ziemia wyśle zwiad, złapią kogoś - zmieni mnie!"Były takie dni - przypomniały mi, ostrzeżenia te, które znam:Jak się zachowujesz? Pozą kompromitujesz! Wciągnij brzuch, wypnij pierś!>Piękna Wenusjanka bada mnie co ranka - wagę sprawdza mi, oraz pulsI mówi do mnie: "MÓJ ZWIERZACZKU!"Ref."Galaktyczny zwiad - służba tu długo trwa, bez urlopu i bez diet!Już od 7 lat siedzę w klatce obok małp, dobrze mi tu - karmią mnie mnie mnie mnie!Nie śpię co noc, chociaż mam ciepły koc - patrzę w gwiazdy myśląc, żePrzyjdzie taki czas, znowu ziemia wyśle zwiad, złapią kogoś - zmieni mnie!!"Co się stało z tobą? Nie wie tego nie wie nikt!>>Ref.Nie śpię co noc, chociaż mam ciepły koc - patrzę w gwiazdy myśląc, żePrzyjdzie taki czas, znowu ziemia wyśle zwiad, złapią kogoś - zmieni mnie!!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22
PDF Edytuj Dodaj autora

Tłumaczenie piosenki

Papa Dance: Galaktyczny zwiad

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Papa Dance: Galaktyczny zwiad

Skomentuj tekst

Papa Dance: Galaktyczny zwiad

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Papa dance galaktyczny zwiad
 • galaktyczny wiatr piosenka
 • galaktyczny zwiad tekst
 • niech gwiazdy i galaktyki mowia ze tekst piosenki
 • Galaktyawny zwiad tekściośy

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Galaktyczny zwiad - Papa Dance, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Galaktyczny zwiad - Papa Dance. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Papa Dance.