Pares: Dawno temu w Ameryce

Tekst piosenki

Brak wideo

Pares

Teksty: 33 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Pares: Dawno temu w Ameryce

Refren: Po to jest hip-hop żeby zastanowić się nad sobą Idziesz szybko, on podąża w ślad za tobą Bo to jest hip-hop (hip-hop), po to jest hip-hop (hip-hop) Dawno temu w Ameryce w ubogich dzielnicach Hip-hop stworzony, dla ideałów matryca Rock, pop przygasa jak świeca, zachłannie on je zasysa, Przeszkodą nie będzie teraz żadna ludzka granica Klientów nie wybiera, idzie jak ladacznica z każdym Kto ma vibe, ważny nie tylko hajs Drażni kto ma wyraz twarzy poważny odważnie Nie bój się gdy słowo cię draśnie, po to jest właśnie hip-hop Mnoży się płyta za płytą w fabryce na taśmie Przesuwać jak pionek nie da się, nie zgaśnie, płonie I trwa i trwa i gra i gra, nie widać gdzie koniec Bo tylko hip-hop jest w cenie i tylko hip-hop się liczy Płynę na tym bicie nie szukając przyczyn To jest jak I-Ching, gorące mikrofony żeby innych ostudzić By uczyć o tym ludzi, by się z tym budzić W poszukiwaniu muzy panikuje całe miasto Rapują ulice, bounce buja Warszawką Jest zagadką bez szans, wierz faktom dla mas Jest klatką nasz czas i teraz powyżej zera sześćset stopni, Upał okropny, chcesz się sparzyć to nas dotknij Jak wendeta słodki jest ten rap, kolejny etap Już nie możemy czekać bo społeczeństwo pyta Trwa wielka feta, chce rapu mieć do syta To byłby nietakt więc za mikrofon chwytam Refren. Może z prochu powstał ale w proch się nie obróci Pada na żyzną glebę tu owoc wydać musi Z punktu na globie świat obiegł jak Sushi Tak, niektórych skłóci, lecz zjednoczy tylu ludzi Zobacz ile to już lat hip-hop się nie znudził Wyjrzyj zza krat jak jesteś jeńcem złudzeń Idzie za tobą w ślad - to szpieg, to cień Na ekspansji pomysł wpadł - jak wirus, jak gen W ten sposób zostałam przyprawa tego sosu Chcesz nie chcesz, nie popsuj, Wiesz nie dla nas postój, koniec postu! Włącz póki nie gra coś tu - sącz, smakuj, po prostu bądź Refren. A teraz sprawdź to: muzyka elektryzująca jak prąd, światła gasną Z mocą sześćset volt opanowuje miasto Skuna swąd unosi się ciasno, My, to pokolenie, my wybraną kastą Hip-hopu brzmienie, nie dajemy ci zasnąć On budzi sumienie odczuwające zazdrość Uczy ludzi, którzy nim nie gardzą A techno i pop, tez rock jest nie bardzo Więc daj grać hip-hop a resztę daj starcom Rozbujam wszystko to, flow będzie moją tarczą W dobro zamienię zło, słowa za mnie walczą Zrozum to najlepiej od zaraz, że nie da rady aby zabić ten hałas To jest jak skała, co dała fundamenty Będzie trwała, pogrzebała świat nadęty Jest doskonała, rosła na ideałach Wiem, że damy radę, bo wierzę w przyjaźń Wiem, że mamy wady, życie to chwila Wiem, że hip-hop a ja, ja wierzę w hip-hop I jeszcze raz... x 4
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pares: Dawno temu w Ameryce

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pares: Dawno temu w Ameryce

Skomentuj tekst

Pares: Dawno temu w Ameryce

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenki o ameryce
 • mekorofon pares

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dawno temu w Ameryce - Pares, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dawno temu w Ameryce - Pares. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pares.