Pares: Galaktao

Tekst piosenki

Brak wideo

Pares

Teksty: 32 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Pares: Galaktao

Galaktao! Dwadzieścia dwa lata gram tą rozgrywkę Te same schematy jak melodie w pozytywce Szybkie ruchy, gest i spojrzenie Może zauważę, może passę odmienię W kartach czytam, szukam wskazówki co ukryta Bo w każdym z nas jest wyryta Ta sama tablica ze starymi zasadami O tym jak grać by zdać ten egzamin To są zawody z wysokimi zakładami Musisz obstawiać bo nie ma nic za nic Gdzieś pomiędzy sprawiedliwymi szalami Małymi krokami w kierunku celu Tyle rozwiązań co możliwych numerów Kombinacji do wykonania ruchów W tej grze gdzie bohater warty mniej od puchu Lecz nie daj się zabić, nie upadaj na duchu Spróbuj grać swoje a siły szukaj w buchu Ref: Galaktao! Gra się toczy, a ten kto przeoczy Realny świat jeszcze go zaskoczy We wszystkim mądrość i trochę głupoty Galaktao, tyle wiem o tym x2 Runda numer dwa, kręci się ruletka Wypada na kolejnych obiektach To przyjaciele i ci co, wściekła, sprawiają Że jestem głupawym tekstem Ściemnionym ruchem czy fałszywym gestem Prawdziwa rozgrywka musi zdemaskować Idiotom trudno się schować, twarz zachować W symulowanej codzienności, Gdzie obok sprytu trzeba Trochę lojalności wykazywać By móc niektórych swoimi nazywać By razem rozgrywać kolejne partie I dzielić sprawiedliwie to, co drużyna zgarnie Na tym właśnie polegać powinna ta gra By oddzielać dobro od zła Chodzi o to właśnie by mieć wyobraźnię By widzieć wyraźnie, co to różnica Gdzie leży granica nieba i piekła Czerwone czy czarne, znów kręci się ruletka Ref: Galaktao! Gra się toczy, a ten kto przeoczy Realny świat jeszcze go zaskoczy We wszystkim mądrość i trochę głupoty Galaktao, tyle wiem o tym x2 Uwielbiam gry, a w co grasz ty? Zmierzmy swe siły najlepiej w karty Dowiesz się co jesteś warty Czy masz poparcie kumpli w szeregu zwartym To niby tylko gra, ale nie na żarty Zobaczysz jak w lustrzanym odbiciu Jakie zasady są ważne w twoim życiu Jeśli ci nie pójdzie nie chowaj się w ukryciu Przegrana ludzka rzecz chociaż niemiła W uśmiechu do złej gry kryje się siła Jestem w to dobra bo się nigdy nie wstydziłam Być przerobiona, stracona, śmiechem karana, poniżona Cieszy mnie to bo dzisiaj jestem przećwiczona w Galaktao Życia symulatorze Wiem po którym w tym wyścigu poruszać się torze A jeśli, nie daj Boże, zostanę z wachlarzem Mina na pewno mi nie zrzednie bo wygrani o tym marzą! Ref: Galaktao! Gra się toczy, a ten kto przeoczy Realny świat jeszcze go zaskoczy We wszystkim mądrość i trochę głupoty Galaktao, tyle wiem o tym x2 Galaktao! Galaktao!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Pares: Galaktao

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pares: Galaktao

Skomentuj tekst

Pares: Galaktao

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Znowu wieje wiatr (SBM Label x Żywiec Jasne Lekkie) White 2115, Jan-rapowanie, Solar, Lanek
  „Zanim znajdzie słońce zanim odjedziesz gdzieś proszę x ciebie, zapamiętaj jeszcze będzie dobrze jeszcze będzie ok czekaj, przecież już jest teraz swoim tempem płynie czas dzisiaj Znowu wieje ”
 • Twój Stary To Sarius Sarius
  „AP always flex Twój stary to Sarius! heheh chicki, chicki blau Z martwego miasta ma, Mariusz, nie hrabia Mam manię jak Magellan, lecę w górę jak hajs Świata znam każdy stan, spadam tak samo j”
 • Kokaina Tymek
  „Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, Kokaina, Kokaina, Kokaina miasto, jak kokaina Kokaina, miasto, jak kokaina wciąga jak ko”
 • CRIMINAL KRONKEL DOM
  „znowu podjeżdża lodówa nie , nie, to nie sen Właśnie kończy się dzień Łapiesz ostatniego bucha Znowu syreny dźwięk Za plecami masz cień Criminal, Criminal, Criminal, Criminal Criminal, Crimin”
 • Fotograf Brok Organek
  „jestem fotograf mówią mi Brok oprócz nagana mam niezły wzrok może i widzę i ciut jakby więcej może to prawda gdy patrze na ręce to wiem potrafię ocalić tak wiele trzeba tylko ocalić kamerę ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Galaktao - Pares, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Galaktao - Pares. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pares.