Pares: Mam to w sobie

Tekst piosenki

Brak wideo

Pares

Teksty: 33 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Pares: Mam to w sobie

Mam to w sobie, Rytm który łączy różne nacje na tym globie Metronom istoty o dumnej nazwie człowiek Wskazówka czasu na krwi obieg Mam to w sobie, w sobie, w uszach, w sercu, w głowie Tego co robię jest powodem Oznaczona rytmem jak paskowym kodem chodzę bowiem Powiem te słowa: Mam go tyle ile zgłoszeń do Idola, Ile fanów ma gwiazda popowa Ja mam to w sobie bo to na dnie mieszka Kiedy dam to w obieg (co?) spadniesz z krzesła (dokładnie!) wiesz jak gram to? (Sprawdź!) czempion jak FC Santos, raz, dwa ja znam to fraz esperanto wraz z Paresłów (yo) nie ma to tamto nasz talent znów jak lampion lśni ja mam to we krwi bo tam to tkwi Refren: To praktyka i ćwiczenia (Mam to w sobie) Kartka i wolne style (Mam to w sobie) Pozwolisz, że dam ci radę Najwyższy czas by się obudzić Teraz hip-hop jest receptą bo rock and roll już nie Bo ja mam to w sobie tak jak nerki i wątrobę Pełna słowem kradnę dźwięki tak jak Prometeusz ogień Aby nazwał język giętki, co pomyśli głowa Znosić męki ja gotowa by prostować Ziemi owal Bo to we mnie wlazło i głęboko siedzi Jak Irena Dziedzic pozwolenie mam by bredzić Choć to nie Egipt to czuje hot-hot, klei mi się gadka Dla mnie hip-hop więcej wart niż markowa szmatka Melodia we mnie płynie Rzeźbi mnie jak rzeka Kolorado wyżynę Jestem na nią naczyniem, ona moim paliwem Fala perpetuum mobile nuci, kołysze Karmi uszy uczulone na cisze Odświeża umysł jak woda ze źródeł Vichy Czy też ją słyszysz, czy czy też jej pragniesz? Czy jesteś melomanem jak Bach albo Wagner? Fala, Dore i Pe znają prawdę! Refren: Ja mam to w sobie odkąd mam to w sercu Które dawno już zarosło tkanką wersów Chrzań blokersów (rybko), to nie hip-hop Miłość, zabawa, pokój, jedność i rytm, yo! Tego tam nie ma, ty to w sercu miej (ej) Do tego wena, setki wersów klej (ej) I przede wszystkim (co), kochaj bit i rymy (co) Jeżeli tego w tobie brak to zajmij się czymś innym Złapałam i mam to jak Tadeusz Kantor miał to także słynny Gian Franco Ferre, jestem koneserem, Nagrywam rymowanki jak ornitolog trele Czy w niedziele czy w poniedziałek WuBe dawaj bity dalej aż poruszy się morale Ziomale skulą uszy, nikt się nie puszy Bo odwrotnie proporcjonalny talent mam do tuszy Bo ja mam, mam, mam, mam to w sobie x 5
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pares: Mam to w sobie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pares: Mam to w sobie

Skomentuj tekst

Pares: Mam to w sobie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • to ja mam to w sobie

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Mam to w sobie - Pares, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Mam to w sobie - Pares. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pares.