Patriotyczne - Marsz Polonia tekst piosenki - Teksciory.pl

Patriotyczne: Marsz Polonia

Tekst piosenki

Brak wideo

Patriotyczne

Teksty: 58 Tłumaczenia: 2 Wideo: 5

Tekst piosenki

Patriotyczne: Marsz Polonia

Rozproszeni po wszem świecie Gnani w obce wojny, Zgromadziliśmy się przecie W jedno kółko zbrojne. Marsz, marsz Polonia, Nasz dzielny narodzie, Odpoczniemy po swej pracy W ojczystej zagrodzie. Z wiosną zabrzmi trąbka nasza, Pocwałują konie, Sławą polskiego psałterza Zabrzmią nasze bronie. Przejdziem Litwę, przejdziem Wołyń, Popasiem w Kijowie. Zimą przy węgierskim winie Staniemy w Krakowie. Od Krakowa bitą drogą Do Warszawy wrócim, Co zastaniem resztę wroga Na łeb w Wisłę wrzucim. Na królewski gród zhańbiony Wzleci orlę białe, Hukną działa, Jękną dzwony, Polakom na chwałę. Moskal Polski nie zdobędzie Dobywszy pałasza Hasłem naszym wolność będzie O Ojczyzna nasza.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Patriotyczne: Marsz Polonia

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Patriotyczne: Marsz Polonia

 

Skomentuj tekst

Patriotyczne: Marsz Polonia

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • Nie pamiętasz nas Verba
  „wracam do miejsc w które chodziłem z tobą kiedyś to był przecież cały mój świat i chociaż nie chce mam to za sobą bo ty nie pamiętasz nas bo ty nie chcesz pamiętać nas wracam do miejsc w któr”
 • Tango Sarsa / Swiernalis
  „choć wiesz ze nie umiem tańczyć to ciągniesz mnie tam co wieczór i kiedy malujesz oczu kontur ściska mnie w środku odmierzam kroki na parkiet idę jak skazaniec - ciężko krawatem związuję stryc”
 • spal moją bluzę doli
  „Wydzwaniam wtykę - za chwilę tu będzie Ziom kruszy kamień, co nie na receptę Dawki za duże, a wlatuje więcej To będzie cud, jak nie jebnie mi serce Jebać te kur* , nie wierzyła we mnie Spal moj”
 • 4 Kobiety (feat. Zeamsone, Bonson, Kari) Da Vosk Docta
  „Miała kaca, poszła kupić szlugi Do babki pierd* coś po rosyjsku Choć nie umie mówić Woli robić Nierozważne jest w niej topić złotówy Żyje w nocy, spi za dnia Coś dla ciała, coś dla duszy Inn”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • marsz marsz polonia tekst
 • marsz polonia tekst
 • oczym jest marsz polonia
 • patriotyczne marsz polonia tekst
 • tekst pieśni marsz polonia

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Marsz Polonia - Patriotyczne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Marsz Polonia - Patriotyczne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Patriotyczne.