Patrycja Kosiarkiewicz: Piosenka spontaniczna

Tekst piosenki

Brak wideo

Patrycja Kosiarkiewicz

Teksty: 51 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Patrycja Kosiarkiewicz: Piosenka spontaniczna

Urwijmy sie z warszawy i wyskoczmy gdzieś na parę dni. wszystko jedno gdzie, byle przed siebie. nic z tego. zapomniałam - ty niezastąpiony pragniesz być, tak jak słońce i księżyc na niebie. owiedz tak, powiedz tak! wyrzuć notes pełen dat. wyłącz pager, telefon i fax. zamknij drzwi, wyszepcz mi, że jesteśmy tylko my i że nic się nie liczy prócz nas. czemu boisz sie panicznie działać całkiem spontanicznie? to nic a nic nie boli. dowoli sie cieszmy tym, bawmy sie życiem swym. uparcie porządkujesz świat. chwiejne konstrukcje stawiasz z kart. mówisz: "to pożądany ideał."lecz nie przewidzisz biegu spraw, więc może byś odpuścił tak? przecież z losem nie będziesz sie spierał, zamknij drzwi, wyszepcz mi, że jesteśmy tylko my, i że nic się nie liczy prócz nas. czemu boisz sie ... bawmy się życiem póki czas, zanurzmy sie w nim raz po raz. nie szkoda dreptać w miejscu? oto pytanie, które znasz, a choć odpowiedź na nie masz, ty ciągle stoisz w przejściu. i wciąż ktoś potrąca cię, wciąż ktoś mówi ci "przepraszam". tak nie może dalej byc, na wycieczkę cię zapraszam...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Patrycja Kosiarkiewicz: Piosenka spontaniczna

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Patrycja Kosiarkiewicz: Piosenka spontaniczna

Skomentuj tekst

Patrycja Kosiarkiewicz: Piosenka spontaniczna

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tekst piosenki spontaniczna
 • patrycja kosiarkiewicz piosenka spontaniczna
 • wciąż ktoś mówi ci że właśnie ty

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Piosenka spontaniczna - Patrycja Kosiarkiewicz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Piosenka spontaniczna - Patrycja Kosiarkiewicz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Patrycja Kosiarkiewicz.