Patrycja Kosiarkiewicz: Wiele za niewiele

Tekst piosenki

Brak wideo

Patrycja Kosiarkiewicz

Teksty: 51 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Patrycja Kosiarkiewicz: Wiele za niewiele

Wiele daję za niewiele...wiele, wiele, wiele tak trudno jest mi cię kochac, tak trudno nie kochać cię. zwodzisz mnie i szach i mat, mat... nagrodę odbierz swą zza szaleństwa twego krat, krat, bezwolnie oddam ją. sama nie wiem czemu muszę bez walki złożyć broń. być może nie potrafię, gdy czuję twoją dłoń. godzina nie minie, a innej dziewczynie do ucha wyszepczesz trzy zaklęcia swe. ona uwierzy, lecz bądźmy szczerzy, nie powinna liczyć, że zatrzyma cię. czemu daję wiele tak za tak nie wiele? ta naiwność kiedyś zgubi mnie. o nie, nie, nie... nie chcę dawać wiele tak za tak niewiele nie pozwole dłużej ranić się nie wychodzisz spoza ram, ram, od dziecka masz , co chcesz. "taki ze mnie zimny drań, drań" to mówiąc śmiejesz się. działam całkiem przeciw sobie. im lepiej widzę to, tym trudniej jest mi odejść. czy osiągnęłam dno? godzina nie minie czemu daję wiele tak za tak niewiele... już czas...decyzję tę podjąć, już czas... im szybciej tym lepiej, już czas... bądź dzielna i spróbuj choć
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Patrycja Kosiarkiewicz: Wiele za niewiele

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Patrycja Kosiarkiewicz: Wiele za niewiele

Skomentuj tekst

Patrycja Kosiarkiewicz: Wiele za niewiele

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Galácticos Mrozu
  „Rozbijamy bank chciał nam życie w ratach dać miasto lunapark duże dzieci wpadną w szał wchodzi zmiana nocna chować się po kątach wszystko w drobny mak mówią że nie wolno a my z osiedla fam”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • Łzy ślepego szczęścia Gibbs
  „Ref. Za wszystkie łzy ślepego szczęścia Porozbijane serca, krwawe rany W każdą ciemną noc Za wszystkie dni bez chwili ciepła Życie hartuje nas co dnia A czary są tylko na pomoc, na pomoc, e”
 • Pyk pyk (feat. Bonson) Magiera
  „nie wiem który dzień ten towar trzyma mnie nie wiem czy ja mam go w garści czy on mnie 3 dni temu jej pisałem że już śię 3 dni nie wiem czy to jawa czy sen jeszcze łyk jeszcze 3 no i zawijam s”
 • All Eyez On Me Francuz Mordo
  „każdy nawija o ciemnej ulicy na której nawet nie postawił nogi All Eyez On Me wchodzę do klubu kończę wieczór robiąc ją w doggy W hotelu co tydzień z inną dziewczyną Woła mnie pieniądz. Nie kus”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • wiele za

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wiele za niewiele - Patrycja Kosiarkiewicz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wiele za niewiele - Patrycja Kosiarkiewicz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Patrycja Kosiarkiewicz.