Patrycja Kosiarkiewicz: Chwil

Tekst piosenki

Brak wideo

Patrycja Kosiarkiewicz

Teksty: 51 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Patrycja Kosiarkiewicz: Chwil

Gdy miałam parę lat;pamiętam to jak dziś, na moich oczach zgasł świat dobrze znany mi. był czereśniowy sad, kto żyw garściami brał. co wieczór anioł stróż przy łóżku moim stał. to była jesień z tych, co w wierszach sławią je. powietrze lekkie, aż w przestrzeń wzbić się chcesz. i nagle rysa skądś, bezradny kiru znak, nie rozumiałam nic, spytałam : "czemu tak?" chwilą jest noc, chwilą jest dzień, rodzi sie coś, by zaraz odejść w cień. dorosłam; inna twarz, mężniejszy oczu blask. wiem więcej? pewnie tak, lecz sobie tej sprzed lat, wciąż ufam wierząc, że nie pomyliła się, gdy w pamiętniku swym kreśliła słowa te: chwilą jest noc ... tylko chwila to, tylko chwilę masz. jedna chwilę, tylko tyle trwasz. oka mgnienia. słuchaj prawdy tej tylko jedną, krótką chwilę masz, więc nie zmarnuj jej!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Patrycja Kosiarkiewicz: Chwil

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Patrycja Kosiarkiewicz: Chwil

Skomentuj tekst

Patrycja Kosiarkiewicz: Chwil

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Chwil - Patrycja Kosiarkiewicz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Chwil - Patrycja Kosiarkiewicz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Patrycja Kosiarkiewicz.