Paweł Piotrowski: Obrzędy pogrzebu - Akt pokuty (mel. 2)

Tekst piosenki

Paweł Piotrowski

Teksty: 427 Tłumaczenia: 11 Wideo: 421
Profil artysty

Tekst piosenki

Paweł Piotrowski: Obrzędy pogrzebu - Akt pokuty (mel. 2)

K. Panie Jezu, który przez śmierć na krzyżu zgładziłeś nasze grzechy, zmiłuj się nad nami.W. Zmiłuj się nad nami.K. Chryste, który przez Twoje zmartwychwstanie przywróciłeś nam życie wieczne, zmiłuj się nad nami. W. Zmiłuj się nad nami. K. Panie, który przez Twoje wejście do chwały otworzyłeś nam drogę do nieba, zmiłuj się nad nami. W. Zmiłuj się nad nami.B. Albo:K. Panie Jezu, który umarłeś na krzyżu, aby dać nam życie, zmiłuj się nad nami. W. Zmiłuj się nad nami.K. Chryste, który przyjdziesz sądzić i wych i umarłych, zmiłuj się nad nami W. Zmiłuj się nad nami.K. Panie, który przygotowałeś nam mi szkanie w niebie, zmiłuj się nad nami. W. Zmiłuj się nad nami
Autor tekstu: wg liturgii pogrzebowej
Data dodania: 2020-11-02
Tekst dodał: Gekoon
PDF Edytuj

Tłumaczenie piosenki

Paweł Piotrowski: Obrzędy pogrzebu - Akt pokuty (mel. 2)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Paweł Piotrowski: Obrzędy pogrzebu - Akt pokuty (mel. 2)

Skomentuj tekst

Paweł Piotrowski: Obrzędy pogrzebu - Akt pokuty (mel. 2)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Obrzędy pogrzebu - Akt pokuty (mel. 2) - Paweł Piotrowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Obrzędy pogrzebu - Akt pokuty (mel. 2) - Paweł Piotrowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Paweł Piotrowski.