Paweł Piotrowski - Obrzędy pogrzebu - Akt pokuty (mel. 2) tekst piosenki - Teksciory.pl

Paweł Piotrowski: Obrzędy pogrzebu - Akt pokuty (mel. 2)

Tekst piosenki

Paweł Piotrowski

Teksty: 245 Tłumaczenia: 0 Wideo: 240
Profil artysty

Tekst piosenki

Paweł Piotrowski: Obrzędy pogrzebu - Akt pokuty (mel. 2)

K. Panie Jezu, który przez śmierć na krzyżu zgładziłeś nasze grzechy, zmiłuj się nad nami.W. Zmiłuj się nad nami.K. Chryste, który przez Twoje zmartwychwstanie przywróciłeś nam życie wieczne, zmiłuj się nad nami. W. Zmiłuj się nad nami. K. Panie, który przez Twoje wejście do chwały otworzyłeś nam drogę do nieba, zmiłuj się nad nami. W. Zmiłuj się nad nami.B. Albo:K. Panie Jezu, który umarłeś na krzyżu, aby dać nam życie, zmiłuj się nad nami. W. Zmiłuj się nad nami.K. Chryste, który przyjdziesz sądzić i wych i umarłych, zmiłuj się nad nami W. Zmiłuj się nad nami.K. Panie, który przygotowałeś nam mi szkanie w niebie, zmiłuj się nad nami. W. Zmiłuj się nad nami
Autor tekstu: wg liturgii pogrzebowej
Tekst dodał: Gekoon

Tłumaczenie piosenki

Paweł Piotrowski: Obrzędy pogrzebu - Akt pokuty (mel. 2)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Paweł Piotrowski: Obrzędy pogrzebu - Akt pokuty (mel. 2)

 

Skomentuj tekst

Paweł Piotrowski: Obrzędy pogrzebu - Akt pokuty (mel. 2)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • NPC Szpaku
  „to jest jebana muzyka ulic czaisz to tu kurwa? wszyscy za czymś gonimy Chcemy się zrelaksować niskim kosztem zapomnieć o problemach tak rodzą się nałogi amfa, piguły za małe pieniądze czaisz to”
 • Lo Vas A Olvidar Billie Eilish, ROSALiA
  „Dime si me echas de menos aun Dime si no me perdonas aun Que haras con tode este veneno nada bueno Dime si me echas de menos aun Lo vas a olvidar? Lo vas a olvidar? Can you let it go? Can y”
 • Wrong Party (ft. Scottibrains) Brodka
  „My mind goes by Fill with dreams of endless night There’s no surprise I lose myself in moonlight shine -- Brodka powraca z nowym singlem 'Wrong Party' w międzynarodowym towarzystwie!!! Utwór ”
 • RUSKACZ 2 Ronnie Ferrari
  „Dzień dobry już jestem Już jestem razem z wami Weźcie butelki w dłoń Machamy zapalniczkami I wszyscy ręce w górę, wysoko, aż do nieba Ściągamy dużą chmurę, bo tego nam potrzeba Przez te wszys”
 • Morsochlanie QBIK
  „halo, nie mogę teraz rozmawiać, bo morsuje przecież to ty do mnie dzwonisz na razie morsuje cały dzień morsuję cały rok wódka rozgrzewa mnie kiedy nadchodzi noc mój ziomek to jest mors wali t”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Obrzędy pogrzebu - Akt pokuty (mel. 2) - Paweł Piotrowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Obrzędy pogrzebu - Akt pokuty (mel. 2) - Paweł Piotrowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Paweł Piotrowski.