Paweł Piotrowski - organy: Panie w ofierze, Tobie dzisiaj składam

Tekst piosenki

Paweł Piotrowski - organy

Teksty: 372 Tłumaczenia: 4 Wideo: 370
Profil artysty

Tekst piosenki

Paweł Piotrowski - organy: Panie w ofierze, Tobie dzisiaj składam

1. Panie, w ofierze Tobie dzisiaj składam * wszystko czym jestem, wszystko co posiadam; * Ty wiesz najlepiej, żem nędzny, ubogi, * żyję wśród smutku i żalu i trwogi. * Goniąc i tęskniąc za duszy pokojem, * nadzieją moją i zbawieniem moim, * jest ta myśl droga, jest ta myśl błoga, * że matką moją, jest Matka Boga.
2. I kiedy patrząc na grzechów mych złości * w sercu utulić nie mogę żałości * i sąd Twój straszny staje przed oczyma, * jak nad przepaścią piekła ducha trzyma. * I wszystkie myśli w odmęcie truchleją, * znękanej duszy ostatnią nadzieją: * jest ta myśl błoga, jest ta myśl droga, * że matką moją, jest Matka Boga.
3. Kiedy krzyż ciężki na me ciało padnie, * a duszą jeszcze cięższy krzyż owładnie * i pusto wewnątrz i zewnątrz tak sucho, * a w duszy ciemno, a w sercu tak głucho. * I usta milczą, w milczeniu katuszy * jedyną ulgą dla zbolałej duszy: * jest ta myśl błoga, jest ta myśl droga, * że matką moją, jest Matka Boga.

Zobacz jeszcze Ciebie Boga wysławiamy -
https://youtu.be/RoQr7DTy9JY

Organy w kościele św. Jana Chrzciciela w Krakowie.
Harmonizacja organowa i wykonanie Paweł Piotrowski.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2020-05-23
Tekst dodał: Gekoon

Tłumaczenie piosenki

Paweł Piotrowski - organy: Panie w ofierze, Tobie dzisiaj składam

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Paweł Piotrowski - organy: Panie w ofierze, Tobie dzisiaj składam

Skomentuj tekst

Paweł Piotrowski - organy: Panie w ofierze, Tobie dzisiaj składam

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • pani w ofierze tekst
 • panie w ofierze tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Panie w ofierze, Tobie dzisiaj składam - Paweł Piotrowski - organy, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Panie w ofierze, Tobie dzisiaj składam - Paweł Piotrowski - organy. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Paweł Piotrowski - organy.