Paweł Piotrowski - organy: Przyjdźcie do mnie wszyscy

Tekst piosenki

Paweł Piotrowski - organy

Teksty: 372 Tłumaczenia: 1 Wideo: 370
Profil artysty

Tekst piosenki

Paweł Piotrowski - organy: Przyjdźcie do mnie wszyscy

1. „Przyjdźcie do Mnie wszyscy” głos z przybytku woła, * „we Mnie źródło szczęścia, Ja orzeźwię was. * I ocierać będę pot płynący z czoła, * i ziemskiego znoju wam osłodzę czas”.

Refren: O, pójdźmy wszyscy z pokłonem, * ofiarę serc naszych nieść! * Przed Jego korząc się tronem, * miłosną złóżmy Mu cześć!

2. „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, o biedni grzesznicy; * Ja dla was tu jestem, by łańcuchy te, * które ciążą na was, grzechu niewolnicy, * zdjęło z duszy waszej miłosierdzie Me”! Ref.
3. „Przyjdźcie do Mnie, wszystkie zbłąkane owieczki; * Jam jest Pasterz Dobry: tu w objęciu Mym, * w sercu Moim dla was, jest miejsce ucieczki; * słodko i bezpiecznie odpoczniecie w nim”. Ref.
4. „Przyjdźcie do Mnie wszyscy! Drogę wam ukaże * Matka Ma kochana, którą dałem wam; * Ona was prowadząc przed Moje ołtarze, * kiedyś do niebieskich przyprowadzi bram”. Ref.

I recommend listening to headphones.
Polecam słuchanie w słuchawkach.

Organy w kościele św. Józefa w Krakowie. Paweł Piotrowski.
Autor tekstu: nieznany
Tekst dodał: Gekoon

Tłumaczenie piosenki

Paweł Piotrowski - organy: Przyjdźcie do mnie wszyscy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Paweł Piotrowski - organy: Przyjdźcie do mnie wszyscy

Skomentuj tekst

Paweł Piotrowski - organy: Przyjdźcie do mnie wszyscy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Na lepsze Oliver Olson
  „beka, bo mówiłem: byku, nigdy się nie zmienię czekaj bo banda hipokrytów żaden tytuł - być raperem! Stara prawda: nie ma zasad Raczej: rób tu przelew Chu* kładę na karierę W sercu mam podziemie ”
 • Naprawdę jesteś Michał Rudaś
  „Po co złota jasny blask, kiedy mamy słońce w nas? Po co Tobie miasta gwar, kiedy wiatrem tańczy las? Po co o Twe losy strach? Niechaj go rozwieje wiatr. Słuchaj co w twym sercu gra, niech melodia”
 • Na CBR Verba
  „Z Tobą to mogę na koniec świata Plażą Sopot i nocą Manhattan niebo gwiazdy, półwysep Jukatan twa uroda gwiazdy przygasza dla nas wynajmę największa willę o zawsze chciałem mieć ciebie przy mnie”
 • Do Wesela Się Zagoi Gruby Mielzky
  „mówią bloki, że w końcu rany się zabliźnią po kimś a trochę już ich znam to mój Office tu wyniki wbijam sam tak jak jikić wiem kiedy trzeba lać, kiedy skropić bo jeszcze będzie czas mierzyć smok”
 • KRÓL BALU Kizo
  „Jebać korony! Korona na bransolecie Nowy dres, MTS z Rolexem w komplecie mam dużo gumeczek bo pliki są coraz więcej handel na ulicy, bez podatku, runo leśne prędzej się wyręczę , niż wezmę tę br”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • o pójdzmy wszyscy z pokłonem tekst
 • pójdźmy wszyscy z pokłonem tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Przyjdźcie do mnie wszyscy - Paweł Piotrowski - organy, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Przyjdźcie do mnie wszyscy - Paweł Piotrowski - organy. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Paweł Piotrowski - organy.