Pennywise: 3Rd of july
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Pennywise: 3Rd of july
If I did loseWhen I had to chooseI could not imagine my life without youI don't want to fightFor me and what's love at first sightI don't think I can take thisAs day turned to night we both changedWe said things we never should've saidI felt all I had slipping awayAnd I'll say I'm sorryAnd I'll listen to you cryDon't want to say goodbyeI don't want to say goodbyeI feel emptyI just want to beEverything you want and everything you needIt's a classic caseLove turned into hateAnd I don't think I can take thisAs day turned to night we both changedWe said things we never should've saidI felt all I had slipping awayAnd I'll say I'm sorryAnd I'll listen to you cryDon't want to say goodbyeI don't want to say goodbyeIt was the moment I had fearedThe fireworks came early this yearAs day turned to night we both changedWe said things we never should've saidI felt all I had slipping awayAnd I'll say I'm sorryAnd I'll listen to you cryDon't want to say goodbyeI don't want to say goodbyeAnd I'll say I'm sorryAnd kiss you for the last timeDon't want to say goodbyeI'll never forget you or the 3rd of July
Tłumaczenie piosenki
Pennywise: 3Rd of july
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Pennywise: 3Rd of july
-
Accident
- Pennywise
-
Another unknown tragedy
- Pennywise
-
Any girl
- Pennywise
-
Astro zombies
- Pennywise
-
Come with me
- Pennywise
Skomentuj tekst
Pennywise: 3Rd of july
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Na deser
Julia Żugaj
„Już nie szukam w oczach lustra idealnej jak ze zdjęć. I to nie gładka skóra, nowe włosy, usta Będą tym, co tworzy mnie. Lubię zapominać się i zakochiwać się w sobie. Czemu nie? Zmienić wszystk”
-
Mamy to - feat. Runa, Don
Cleo
„Z dziada i pradziada mamy to Zawsze praca brata - jeden głos To co trzyma razem Naszym jest obrazem To jest nasza moc Z dziada i pradziada mamy to Zawsze praca brata - jeden głos To co trzyma”
-
Obejmuję noce ft. Pezet, Livka
Jonatan
„Zgęstniały już światła lamp, Powoli robi się zimno. Tak jakby zapadł się świat, Jakby to było przed chwilą. Ziemia rozpuszcza się w horyzoncie, Wszystko się miesza jak campari z lodem. Jak lud”
-
Nieistotne
Żabson
„(Yeah, yeah, Mercury) (Yeah, yeah, twenty thousand dollars?) (Yeah, yeah, yeah, yeah) Ej, stare błędy są nieistotne (nieistotne) Moje stare błędy są nieistotne (yeah) Noszę złote zęby, choć nie”
-
Dźwięczność
Voo Voo
„Jakim się dźwiękiem tobie oddźwięczyć mam za tak wiele dobrego? gdy Bóg błaznom darował świat a ten grzeszy wciąż w imię jego”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Find the Light
- Alexandrite
-
MOONLIGHT (prod. Adimajer)
- Kumi
-
64 LAJNY
- TEDE
-
Verba - Zawsze będę Cię kochać ( 2025 )
- Verba
-
Wiatr - feat. Hubert., Kayah
- KACPERCZYK
-
Stepper
- Good Charlotte
-
Good girl
- Smolasty
-
Birthday
- Jennifer Lopez
-
WSZYSTKO NA RAZ - x VIXEN x SAMUNOWAK
- Alien
-
Madeline (feat. Gabriella Rose)
- Zach Bryan
Reklama
Tekst piosenki 3Rd of july - Pennywise, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu 3Rd of july - Pennywise. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pennywise.
Komentarze: 0