Pet Shop Boys: Do i have to

Tekst piosenki

Brak wideo

Pet Shop Boys

Teksty: 278 Tłumaczenia: 15 Wideo: 154

Tekst piosenki

Pet Shop Boys: Do i have to

I don't care what you've said, and I mean it I don't care what you've shared, 'cause I've seen it Who's to judge if you're wrong? This is a bad time Just as long as you break his heart and not mine Tell him you're a liar, tell him I'm a saint Say it's much too early, or just too late Tell him that you're weak, beg him to be strong Say you're very sorry but you were wrong Do I have to? Don't say! Do I need to love you? Do I have to? Don't say! Do I need to love you? It's a fatal mistake, and you know it That you're dying to make; you'll pay for it It's already too late, go on, admit it Tell him it's a problem, tell him it's too hard Say you've phoned your best friend and Scotland Yard Swear that there'll be murder, tell him that I'm ill Say you know it's blackmail, but that don't kill Do I have to? Don't say! Do I need to love you? Do I have to? Don't say That I need to love you? Do I have to? Oh, don't say! Do I need to love you? Do I have to? Don't say Do I need to love you? I know what you assume about me I hurt, but do I have to bleed? Do I have to? Don't say! Do I need to love you? Do I have to? Don't say! Do I need to love you? Do I have to? Don't say! Do I need to love you? Do I have to? Don't say That I need to love you? Do I have to? Do I have to? Don't say Do I have to? Love you?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pet Shop Boys: Do i have to

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pet Shop Boys: Do i have to

Skomentuj tekst

Pet Shop Boys: Do i have to

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Do i have to - Pet Shop Boys, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Do i have to - Pet Shop Boys. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pet Shop Boys.