Pezet / Noon: Czego Ci brak

Tekst piosenki

Brak wideo

Pezet / Noon

Teksty: 46 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Pezet / Noon: Czego Ci brak

Ref:Mama mi mówiła,że to wszystko kiedyś minie, życie to są piękne,ale tylko chwile x2 Hej czego brak Ci,wkraczam do akcji, to jest tak,jak na ciastkach u babci, czyli stare czasy,ach te czasy, z nich obrazy,rysy twarzy, ciężko odrazu wszystko wytłumaczyć, wiem,przypominam sobie dzień, C-u-p,Freescreaco we numerem liryczny, morderca,jeden za wszystkich vice versa, dziś brakuje mi jednego z nich, życie jak spadający lis,znika jak by niby nic,czasy się zmieniają,ale pamięć zostaje,dobrze wiem to, Clinton wyjechał gdzieś daleko, ecopendo,trzymam tempo,szanuje co jest za mną i patrzę przedemną, - - - - - - - - - - - - - - - Jeszcze tak nie dawno,byliśmy dziećmi, wtedy myślałem że ten stan będzie wieczny, odlećmy myślami,dziś w tamte czasy, do tamtych dni które dobrze znamy, pewnego razu los mnie żucił na zamianę, poznałem tam siwą i byłem w niej zakochany, ona była inna niż te wszystkie panny, chłopaki mówili że to krzyżna z Holandii, brakuje mi właśnie tamtych dni,oczy otwieram gdzie jest moje m3,niestety,widocznnie los tak chciał,być może za dużo nagle w życiu bym miał, ale zostały nam wspomnienia z tamtych lat, i właśnie wiesz co? tamtych dni mi brak... Ref:Mama mi mówiła,że to wszystko kiedyś minie, życie to są piękne,ale tylko chwile Powiedz,powiedz,powiedz czego Ci brak... To był rok 94,pamietam to jak dziś, poznalismy się przypadkiem,potem wspólne wakacje, melanże,ale wszystko prysło,wiesz życie płynie dalej, tak to bywa,kiedyś ziomek siemasz,dzisiaj nawet tego nie ma, to wspomnienia,tylko wspomnienia,inna sprawa przyszła potem,tak ty masz człowiek torby oznaczone złotem, teraz ma problemy,bo jeden pies był wredny,smutne ale prawdziwe,historia płynie,tak właśnie zbudowany jest ten świat,i wiesz co, tamtych gości jest mi brak. - - - - - - - - - - - - - - - - Czasem mi brakuje w życiu nie gorących lat,nie pustego bitu bo to wszystko mam, od zmysłu do świtu,brak mi grubych plików dobrych plików,kilku osób z dawnych lat, i szczeniackich przygód,brak,twoich beztroskich oczów,kiedy cały świat, mieścił się w małym pokoju,w szarym bloku, brak mi czasem hajsu,niedopałków w parku, brak mi szczerych twarzy z tamtych czasów, brak żywego ognia,czystej zajawki, nie szczeniaków w szerszych spodniach, niszczących ławki,niee brak mi więcej, wielkie serce,dla którego wszystko smakowało jak pieprz,wiesz brakuje mi twojego zdjęcia na tapecie, i spojrzenia,jak bym był ostatnim gościem na świecie, kilku ludzi,chwil,czystych jak kryształ,nic nie było wtedy takie brudne,jak dzisiaj... Ref:Mama mi mówiła,że to wszystko kiedyś minie, życie to są piękne,ale tylko chwile Powiedz,powiedz,powiedz czego Ci brak...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pezet / Noon: Czego Ci brak

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pezet / Noon: Czego Ci brak

Skomentuj tekst

Pezet / Noon: Czego Ci brak

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość ( 6 lutego 2016, 14:02)
Re: Pezet / Noon - Czego Ci brak
Fajna nutka ~Ksyś (Młody)

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Bo właśnie tak zbudowany tekst piosenki
 • co ci brak a czego nie

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czego Ci brak - Pezet / Noon, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czego Ci brak - Pezet / Noon. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pezet / Noon.