Pezet / Noon: Dzi

Tekst piosenki

Brak wideo

Pezet / Noon

Teksty: 46 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Pezet / Noon: Dzi

coś mówiłeś? - a nic, nic nie mówiłem, siedzę po prostu i myślę... - ale coś ci jest, nie...? O, czuję się źle, wiem, że od Was dziś nie chciałem nic, jestem gdzieś lecz nie szukaj mnie bo nie chcę dalej żyć. Tu jest gdzieś kres, wstyd mnie stale gryzł i talent prysł. Jak mam egzystować? Od małego już się bałem żyć, jak się przystosować, iść do pracy, zapomnieć o innych sposobach. Polska przypomni Ci o biurokracji, o tych bliskich osobach, które wiesz, że możesz stracić. Jeśli w tych wszystkich słowach nie ma nic bo gorzej płacisz to nie chcę żyć, nie chcę być tu, ukryty w mieście krzyk, w mieście blichtru coraz większe nic, więcej syfu, wiesz, już nie rozumiem nic, jużnic nie kumam, już nie umiem żyć, nie umiem być, już nie umiem czuwać, już nie umiem nic, wiesz, czuję się jak idiota. Już nie umiem gnić w tym społeczeństwie, w którym żyje Europa, chcę to co umiesz Ty, wiesz, Ty umiesz kochać, ja umiem unieść się na szczyt i uśmiech kryć i już nie cofać ich, wiem, widziałem wiele, zbyt wiele może i nie chcę widzieć więcej a mam widzieć więcej, Boże, musze mieć serce w głowie, mówią, lecz czy mówią prawdę? Nie wiem co to rozsądek, tylko emocje mówią prawdę dla mnie, wczoraj byłem szczęśliwy, odpukać, dziś nie chcę kolejny raz sam siebie oszukać, dziś tylko ten list i nic więcej dla Was, tylko ten bit, pomóżcie mi się znaleźć, błagam...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pezet / Noon: Dzi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pezet / Noon: Dzi

Skomentuj tekst

Pezet / Noon: Dzi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • wiem widziałem wiele pezet
 • nie wiem co to rozsądek tylko emocje mówią prawdę dla mnie
 • "czuję się źle, wiem, że od Was dziś nie chciałem nic, jestem gdzieś lecz nie szukaj mnie bo nie chcę dalej żyć. Tu jest gd
 • Czuję się źle, wiem, że od Was dziś nie chciałem nic, jestem gdzieś lecz nie szukaj mnie bo nie chcę dalej żyć. Tu jest gdzi
 • tekst pezet dzis

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dzi - Pezet / Noon, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dzi - Pezet / Noon. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pezet / Noon.