Pezet / Noon: Letnie miesi

Tekst piosenki

Brak wideo

Pezet / Noon

Teksty: 46 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Pezet / Noon: Letnie miesi

feat. Onar Dni gorące, non stop świeci słońce Tak wygladają letnie miesiące Nagrzane bloki, miejsce ciekawsze żeby tylko picie było tańsze x2 Dni gorące, non stop świeci słońce Trzeba się najebać, przed dnia końcem Żar płynie z nieba, jutro kolejny koncert W całej Polsce w cieniu 3 dychy Przypieka słońce, my robimy hity robimy zwrotki, robimy bity Jebać plotki, do wywiadu trzeba zrobić fotki Na rękach frotki przesiąknięte potem odpalony lopez, gorąco jak w St. Tropez Na ulicach styl Jenifer Lopez, joł Każda jest przeważna, czy jest ta prawda, dobra jazda, joł Dobra i może się topi asfalt, letniak dwójka dla każdego rozgrzanego miasta, joł Smród flamastra, ktoś taguje po szybach, nie mów, że tak bywa, jest przegorąco, sie rozpływam Ty do tego się kiwaj, numeru Super relaks, nic więcej nie rób Chociaż paruje jak w Peru, Smak likieru mają ciała lepkie i słodkie, letniak tak działa Czujesz tą zwrotke ?! Joł Dni gorące ... x2 Każdy z lansem jak Sinatra, Lech nie Tatra Pięknie, w letnią noc, letnie światła Miękniesz, lepkie ciałka, w mieście auta i wreszcie jej śmiech, jeszcze Warka, respekt ej, dialog o laskach to mało, powinni nas zamknąć w Alcatraz za całość Nie jedna lolita nas wita przy stolikach Jest tak - chcą rap, nie Cosmopolitan Chwytasz ? Brak towaru jest dla nas wielką lipa te suki mają więcej żaru niż w Puerto Rico Chcą pogadać, a potem miski i ananas Pinakolada, gorące cipki jak Hawana Aśka, Zuza, Kaśka, Karolina, Roksana gorąca mama, rozgrzana i senna jak Maanam, Lala, zabójcza jak Hamas, plus mój asystent Czyli Tyskie, nasz rap i Twój sound system. Dni gorące ... x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pezet / Noon: Letnie miesi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pezet / Noon: Letnie miesi

Skomentuj tekst

Pezet / Noon: Letnie miesi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Letnie miesi - Pezet / Noon, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Letnie miesi - Pezet / Noon. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pezet / Noon.