Pezet / Noon: Letnie miesi

Tekst piosenki

Brak wideo

Pezet / Noon

Teksty: 46 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Pezet / Noon: Letnie miesi

feat. Onar Dni gorące, non stop świeci słońce Tak wygladają letnie miesiące Nagrzane bloki, miejsce ciekawsze żeby tylko picie było tańsze x2 Dni gorące, non stop świeci słońce Trzeba się najebać, przed dnia końcem Żar płynie z nieba, jutro kolejny koncert W całej Polsce w cieniu 3 dychy Przypieka słońce, my robimy hity robimy zwrotki, robimy bity Jebać plotki, do wywiadu trzeba zrobić fotki Na rękach frotki przesiąknięte potem odpalony lopez, gorąco jak w St. Tropez Na ulicach styl Jenifer Lopez, joł Każda jest przeważna, czy jest ta prawda, dobra jazda, joł Dobra i może się topi asfalt, letniak dwójka dla każdego rozgrzanego miasta, joł Smród flamastra, ktoś taguje po szybach, nie mów, że tak bywa, jest przegorąco, sie rozpływam Ty do tego się kiwaj, numeru Super relaks, nic więcej nie rób Chociaż paruje jak w Peru, Smak likieru mają ciała lepkie i słodkie, letniak tak działa Czujesz tą zwrotke ?! Joł Dni gorące ... x2 Każdy z lansem jak Sinatra, Lech nie Tatra Pięknie, w letnią noc, letnie światła Miękniesz, lepkie ciałka, w mieście auta i wreszcie jej śmiech, jeszcze Warka, respekt ej, dialog o laskach to mało, powinni nas zamknąć w Alcatraz za całość Nie jedna lolita nas wita przy stolikach Jest tak - chcą rap, nie Cosmopolitan Chwytasz ? Brak towaru jest dla nas wielką lipa te suki mają więcej żaru niż w Puerto Rico Chcą pogadać, a potem miski i ananas Pinakolada, gorące cipki jak Hawana Aśka, Zuza, Kaśka, Karolina, Roksana gorąca mama, rozgrzana i senna jak Maanam, Lala, zabójcza jak Hamas, plus mój asystent Czyli Tyskie, nasz rap i Twój sound system. Dni gorące ... x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pezet / Noon: Letnie miesi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pezet / Noon: Letnie miesi

Skomentuj tekst

Pezet / Noon: Letnie miesi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Letnie miesi - Pezet / Noon, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Letnie miesi - Pezet / Noon. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pezet / Noon.