Piersi: W Tym Kraju Wszystko Si

Tekst piosenki

Brak wideo

Piersi

Teksty: 81 Tłumaczenia: 1 Wideo: 11

Tekst piosenki

Piersi: W Tym Kraju Wszystko Si

W tym kraju naprawdę wszystko może się zdarzyć Można dostać po ryju lub głaskanym być po twarzy W marcu jak w garncu a w maju jak w raju Co jeszcze się zdarzy w tym dziwnym kraju? Każdy orze jak może - do trzech razy sztuka Dwa razy nie wyszło - za trzecim oszukam Póty dzban wodę nosi póki ucho się nie urwie Co ma wisieć nie utonie - każdy skończy kiedyś w trumnie... Pieniądze szczęścia nie dają, ale lepszy rydz niż nic W tym dziwnym kraju Miała babuleńka kozła rogatego - ale go zarżnęła Z głodu okrutnego Żeby kózka nie skakała, to by nóżki nie złamała Bo póki wilk syty, póty owca cała Lepiej być zdrowym niż mieć wrzody na żołądku Mogła babcia zaczekać na rentę do piątku W tym kraju naprawdę wszystko może się zdarzyć Można przejść do czynów albo można marzyć Jak wół do karety pasuje mi bieda Żyje się raz - bo więcej się nie da Patrzę za okno, wieczorna godzina Złapał Kozak Tatarzyna A Tatarzyn za łeb trzyma Trafił swój na swego - chodziło o pokera Kto daje i odbiera, ten się w piekle poniewiera Włączyłem się do walki, kopnąłem między uda - trening czyni mistrza A wiara czyni cuda Nie święci garnki lepią, kto szuka - ten znajdzie I oni i portfele leżały na asfalcie Veni, Vidi, Vici - pieniędzy jak lodu Nagle dwóch niebieskich podeszło od przodu A że kruk krukowi oka nie wykole Spokojnie odeszli biorąc swoją dolę W tym kraju naprawdę wszystko może się zdarzyć Ze zdobytej kasy zrobiłem kapitalik Mam już trzy fabryki i pięć Mercedesów Brakuje mi tylko immunitetu W tym kraju naprawdę wszystko może się zdarzyć...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Piersi: W Tym Kraju Wszystko Si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Piersi: W Tym Kraju Wszystko Si

Skomentuj tekst

Piersi: W Tym Kraju Wszystko Si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kukiz w tym kraju naprawde tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki W Tym Kraju Wszystko Si - Piersi, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu W Tym Kraju Wszystko Si - Piersi. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Piersi.