Piersi: Wiecna

Tekst piosenki

Brak wideo

Piersi

Teksty: 81 Tłumaczenia: 1 Wideo: 11

Tekst piosenki

Piersi: Wiecna

jo se ino Wiecnom drobie Wiecnom drobie, Wiecnom drobie jo se ino Wiecnom drobie po zielonym trawnicku łociec krzycy, matka krzycy hej, śtyry dam, śtyry dam łociec krzycy, matka krzycy - zedres kierpce Janicku! kiej jo se był chłopak mały chodziłek se w gatkach białych chodziłek se w gatkach białych hej, śtyry dam, śtyry dam teraz żek se podrósł troske mom portecki i ciuposke mom portecki i ciuposkie hej, śtyry dam, śtyry dam kiej byk se był nie wymyślał był byk dostoł com pomyslał był byk dostoł com pomyśał hej styry dam, śtyry dam a za moje wymyślanie to mi se nic nie dostanie to mi se nic nie dostanie z tom dziewcynom Helenom kiej byk se był nie wymyślał był byk dostoł com pomylslał był byk dostoł com pomyśał hej śtyry dam, śtyry dam a za moje wymyślanie to mi se nic nie dostanie to mi se nic nie dostanie z tom dziewcynom Helenom
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Piersi: Wiecna

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Piersi: Wiecna

Skomentuj tekst

Piersi: Wiecna

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • hej śtyry dom
 • Piersi wiecna

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wiecna - Piersi, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wiecna - Piersi. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Piersi.