PIH: Nie zasypiaj

Tekst piosenki

Brak wideo

PIH

Teksty: 125 Tłumaczenia: 1 Wideo: 42

Tekst piosenki

PIH: Nie zasypiaj

Spełnienie marzeń to pobożne życzenie Ty skurwysynu nie wchodź na naszą ziemię Czyste sumienie i przyjaźń którą cenię To wszystko co widzisz to twoje otoczenie Jedno spojrzenie i już wszystko wiem Nie zaprzepaszczę szansy bo kocham nowy dzień Proszę Cię Boże cierpienie w radość zmień Ktoś rzuca cień i chce cię zranić Lecz mimo to ty nie przekraczaj granic Mają cię za nic spójrz życie przemawia Sprostaj wyzwaniom które ono stawia Ciągle namawiam otwórz szerzej oczy Pod osłoną nocy wciąż życie się toczy Widzisz tą pięść ona znowu się zaciska Droga przed nami wciąż jest wyboista Każdy egoista każdy swoje zbiera Przyjaźń zamiera wszystkim to doskwiera Otwarta cela ktoś wchodzi ktoś wychodzi Ja ciągle słyszę płacz strudzonych rodzin Nie każdy z nas się z tym zgodzi Obudź się głupcy śpią nie zasypiaj Dławi cię panika ? Spokojnie oddychaj Ruch na ulicach miasta jest obłędny A sen ? sen, sen jest śmierci krewnym [x2] Nieraz nie dwa poczujesz to ukłucie w sercu Później wszystko szybko bez zbędnych wstępów Akcja nabiera rozpędu utrata tchu Kilkanaście sekund mija Na czasu cięciwie drżysz z czoła szybkiej klęski Łudzisz się że nikt nie przyłoży do niej ręki Wokół oczu z których płyną łzy na życzenie Padasz na los przełam zmęczenie Nie gorąca krew a chłód w psychice to atut Masz to przetrwasz w kraju skrajnych temperatur Dzień po dniu ucieka przed nami Czujesz się wolny ? a na nogach nosi kajdany Pęta na rękach marzysz żeby spełnić życzenie Musiałbyś żyć ze sto razy azyl Głupcy śpią stać ich na to wierzą w to Mam rację jest tak co ? no Przestań szukać w chaosie sensu Pozbądź się lęku wiem na pułapki życie ma wiele patentów Nie dajmy się zwariować bo przeżyć da się Tylko w filmach robią odpowiednie rzeczy w odpowiednim czasie Obudź się głupcy śpią nie zasypiaj Dławi cię panika ? Spokojnie oddychaj Ruch na ulicach miasta jest obłędny A sen ? sen, sen jest śmierci krewnym [x2] Podnieś się weź los w swoje dłonie Takich jak ty ja dobrym słowem chronię I ciągle gonię czas który ucieka Dla naszego człowieka zawsze drzwi otwarte Odwracam kartę te słowa nie są żartem Biorę się w garść i do przodu idę Mijając ludzi naznaczonych wstydem I choć byś chciał nie podetniesz skrzydeł We śnie czuje że nie śnie od potu mokry Ty też odpalasz kolejny szlug bezsenności Mieszkasz vis a vis w naszych oknach światła Mimo straconych dni nadzieja nie zgasła Ostatnia deska ratunku naszego gatunku Ktoś musi odpaść żebyś ty mógł zostać Czarne słońce na nas wszystkich cień kładzie Ten kto wypadł za burtę nie może chodzić po pokładzie Obudź się głupcy śpią nie zasypiaj Dławi cię panika ? Spokojnie oddychaj Ruch na ulicach miasta jest obłędny A sen ? sen, sen jest śmierci krewnym [x2]
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

PIH: Nie zasypiaj

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

PIH: Nie zasypiaj

Skomentuj tekst

PIH: Nie zasypiaj

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Parapetówa (Hotel Maffija 2) SB MAFFIJA
  „W pałacu na kacu pachnie skunem Stawiaj stówę, że znów to powtórzę Wódy w ch*j dawaj na parapetówę, hej Parapetówę, hej Dawaj na górę To pora obiadowa na tarasie konsumuję Obwieszony złotem z ”
 • Classy Girl Zenon Martyniuk
  „Napisz dzisiaj do mnie Wciąż jestem sam Wciąż mi się śnisz Myśl rozpala płomień Wiesz czego chcę Zaufaj mi Miłość zakwita wieczorem Zaczarowany kwiat Może chcesz dzisiaj dołączyć Pokolorujesz”
 • WARTOŚCI Kubańczyk x Ewelina Lisowska x DJ Slavic
  „Rządzi tu sex A dobre wartości zastępują złe Swingersi, kluby i cash Jak randki, to częściej tylko one night stand Życie traktują jak grę Leje się krew, łzy, pot Potem dopada cię stres To pande”
 • A jednak cud (feat. Organek i Bela Komoszyńska) The New Years 2022
  „Mijają dni, tygodnie, minął cały rok A ty ciągle mówisz do mnie, ciągle śpiewasz mi tu coś Jesteś tu i chyba będziesz zawsze już Chociaż wiele się zdarzyło to, że jesteś, to jest cud Pamiętasz jak”
 • Wariaciki SWING3R
  „Byle do weekendu Do tego, tego trendu Ja nabieram rozpędu By bawić się, bawić Byle do weekendu Jak nie znasz tego trendu To nie popełniaj błędu Masz bawić się, bawić Sukienka, długa noga ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • pih nie zasypiaj tekst
 • tytol piosenki ze slowami nie zasypiaj o nie
 • nie zasypiaj pih chada tekst
 • "Nie zasypiaj" pih
 • pih sen

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie zasypiaj - PIH, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie zasypiaj - PIH. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - PIH.