Piotr Rubik: Drugi list do

Tekst piosenki

Brak wideo

Piotr Rubik

Teksty: 130 Tłumaczenia: 0 Wideo: 14

Tekst piosenki

Piotr Rubik: Drugi list do

Refren: Rano słońce wschodzi Znowu pachną astry i bzy I jest tak, jak od zawsze było Wiara, nadzieja, miłość - te trzy Z nich zaś największa - miłość Tli się pod żebrem ognik nadziei Że chociaż życie wiecznym czekaniem To ponad wszystkie losu koleje Zjawi się w domu wnet, niespodzianie Jak wiatr, co w łodziach napina żagle Ta miłość z wszystkich największa Pawle Refren: Rano słońce wschodzi Znowu pachną astry i bzy I jest tak, jak od zawsze było Wiara, nadzieja, miłość - te trzy Z nich zaś największa - miłość Czy przemknie obok nocą w Warszawie Gnając po schodach na peron trzeci Czy niespodzianie zjawi się w Mławie Z mężem i trójką wrzeszczących dzieci Przejęta czynszem, zupą i maglem Ta miłość z wszystkich największa Pawle Może spotkałeś ją wiele razy Że to jest ona, nie wiedząc jeszcze A może, w którąś nudną niedzielę Zjawi się z pierwszym wiosennym deszczem Tak jak telegram zjawia się nagle Ta miłość z wszystkich największa Pawle Refren: Rano słońce wschodzi Znowu pachną astry i bzy I jest tak, jak od zawsze było Wiara, nadzieja, miłość - te trzy Z nich zaś największa - miłość
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Piotr Rubik: Drugi list do

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Piotr Rubik: Drugi list do

Skomentuj tekst

Piotr Rubik: Drugi list do

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Skoki w Bok Julia Wieniawa
    „Hop - skoki w bok Hop - skoki w bok Hop - skoki w bok hop - skoki w bok Mówię sobie „stop”, ale nie potrafię. Daje sobie noc – kończę znów nad ranem. Hop - skoki w bok Hop - skoki w bok Ho”
  • Zabiorę Cię Tam ft. Vito Bambino Fukaj
    „Chcesz, zabiorę cię tam Gdzie sny przychodzą za dnia Weź co mogę ci dać Piękno się zbiera po dach Ona Piękna, (whoop) Ona Mmmm, ona Uuuu, jej strój w szwach pęka Ona musi być z piekła (whoop)”
  • Pokolorowana ft. Szpaku, Mata Deemz
    „Pokolorowana wódka w plastikowych kubkach, tak leci, leci mój life, ya Nawet jak zostanę sam, to byłem sobą cały czas, nie pokona mnie ten świat Pokolorowana wódka w plastikowych kubkach, tak leci, ”
  • Friend7 FRIENDZ
    „friendz, friendz friendz friendz friendz friendz friendz friendz miałam być na chwilę, a zostałam tu na stałe Nasza drużyna to nie fikcja, ma mocny fundament robię tu za ojca, a ja robię im za ma”
  • Ten świat należy do nas - Łobuzy, Skolim, Z.Martyniuk, M.Miller, M.Narożna,Topky,Defis,MIG,Sławomir Roztańczona Reprezentacja
    „Ten świat należy do nas! Ten świat należy do nas! Mocna kawa i wrzucam trzeci bieg Jasna sprawa, to będzie dobry dzień Wykładasz karty na stół, widzimy się wieczorem Miasto chyba po mojej stron”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

  • rano slonce wschodzi tekst
  • tak jak telegram zjawia sie nagle ta milosc
  • piosenka bo miłość zjawia się nagle

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Drugi list do - Piotr Rubik, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Drugi list do - Piotr Rubik. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Piotr Rubik.