Piotr Rubik: Kto nie bierze swego krzy

Tekst piosenki

Brak wideo

Piotr Rubik

Teksty: 128 Tłumaczenia: 0 Wideo: 14

Tekst piosenki

Piotr Rubik: Kto nie bierze swego krzy

Chór: Kto nie bierze swego krzyża A idzie za mną Nie jest mnie godzien... Kto nie bierze swego krzyża A idzie za mną Nie jest mnie godzien... Kto nie bierze swego krzyża A idzie za mną Nie jest mnie godzien... Głos pierwszy : Gdy wiosną jaśmin w biel się stroi A wierzby w zachwyceniu płaczą Jakże możliwe jest, by pojąć Że śmierć ma nowe życie znaczyć Głos drugi : Jakże możliwe by zrozumieć Że śmierć ma nowe życie znaczyć Wszak żyć, to resztką siły unieść Krzyż samotności i rozpaczy Głos pierwszy: Gdy wiersze oszalałe majem Pachną maciejka do omdlenia Dwa życia w jedno się zmieniają W jednym, miłosnym rozmodleniu Głos drugi : Ludzie próbować jeno mogą Trwać z krzyżem chorób i cierpienia Bo Bóg dał zabić się swym wrogom A świat i tak się nie odmienił Głos pierwszy: Świt chłodzi skronie pierwszym deszczem I serca, w których maj zagościł Więc chwalą życie, że w nim jeszcze Tyle pragnienia i miłości Głos drugi : Przybili gwoźdźmi stopy bose Gdy chciał nauczyć ich miłości Więc nadal miast miłości niosą Krzyż zdrady, kłamstwa i podłości... Chór: Kto nie bierze swego krzyża A idzie za mną Nie jest mnie godzien... Kto nie bierze swego krzyża A idzie za mną Nie jest mnie godzien... Kto nie bierze swego krzyża A idzie za mną Nie jest mnie godzien...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Piotr Rubik: Kto nie bierze swego krzy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Piotr Rubik: Kto nie bierze swego krzy

Skomentuj tekst

Piotr Rubik: Kto nie bierze swego krzy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BZRP Music Sessions 53 (Pique Diss) Shakira
  „(Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Ah-oh (Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Perdón, ya cogí otro avión Aquí no vuelvo No quiero otra decepción Tanto”
 • Młody Paderewski Mata
  „Co mi mugole możecie powiedzieć Chcielibyście siedzieć na ostatnim piętrze Leżycie gdzieś na parterze i leżcie Niektórym wygodnie jest na dnie Byłem na minus 1 i nie jestem już Co najwyżej spad”
 • Uśmiech proszę! (piosenka z reklamy) Krzysztof Ibisz x ON
  „Tak, chcę widzieć błysk z twoich ust Zwykle nie gryzę, więc pokaż mi już Każdy twój ząbek ucieszy dziś mnie O szczery uśmiech więc proszę cię Tak, wszystkie zęby piękne są Pokaż więc swoje, śmi”
 • jak nie wrócę po północy (feat. Szpaku) Kuban
  „Nienawidzę pi*d, a chwilowo byłem jedną z nich Największy to ze sobą miałem beef Prosili o bis Musiałem sobie dolać, żeby wyjść A miałeś za idola mnie do dziś Srałem na idoli, nie musiałem podb”
 • As It Was (Harry Styles Cover, America's Got Talent, Mam Talent) Sara James
  „Holdin' me back Gravity's holdin' me back I want you to hold out the palm of your hand Why don't we leave it at that? Nothin' to say When everything gets in the way Seems you cannot be replaced ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kto nie bierze swego.

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kto nie bierze swego krzy - Piotr Rubik, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kto nie bierze swego krzy - Piotr Rubik. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Piotr Rubik.