Piotr Rubik: Psalm Moj

Tekst piosenki

Brak wideo

Piotr Rubik

Teksty: 128 Tłumaczenia: 0 Wideo: 14

Tekst piosenki

Piotr Rubik: Psalm Moj

& Zbigniew KsiążekMojżesz co służył Stojąc z PanemTwarzą w twarzBądź pochwalony Boże naszPonieważ święcie w Boga wierzyłWidział oczami swymi ziemięKtórą przed laty Pan obiecałI ty, ty coś służyłStojąc z PanemTwarzą w twarzBądź pochwalony Boże naszWywiódł z egipskiej ich niewoliWiodąc, gdzie Ziemia ObiecanaCzcić złotych bożków nie pozwoliłZ całego serca chwalmy PanaNakazał falom się rozdzielićI suchą stopą przeszli morzeA potem mannę z nieba dzieliłChwalimy z serca Ciebie BożeMojżesz co służyłStojąc z PanemTwarzą w twarzBądź pochwalony Boże naszKiedy w nim dogasało życieWidział oczami swymi ziemięKtórą przed laty Pan obiecałI ty coś służyłStojąc z PanemTwarzą w twarzBądź pochwalony Boże naszChociaż im znaki Boże czyniłGrzeszyli tak, że kara danaŻe lat czterdzieści na pustyniZ całego serca chwalmy PanaGdy lud się przed prawością wzbraniałNa Boży znak w ułomku skalnymWykuł dla ludzi przykazaniaZ całego serca Pana chwalmyMojżesz co służyłStojąc z PanemTwarzą w twarzBądź pochwalony Boże naszGdy zgasło w jego oczach życieWidział oczami swymi ziemięKtórą przed laty Pan obiecałI ty coś służyłStojąc z PanemTwarzą w twarzBądź pochwalony Boże naszI widział z góry z woli PanaJerycho i zielone palmyKtóre na ziemi obiecanejZ całego serca Boga chwalmyLecz kraju tego wraz z innymiNigdy nie tknęła jego nogaBo on miał nie wejść do tej ziemiZ całego serca chwalmy BogaMojżesz co służyłStojąc z PanemTwarzą w twarzBądź pochwalony Boże naszPonieważ święcie w Boga wierzyłWidział oczami swymi ziemięKtórą przed laty Pan obiecałI ty coś służyłStojąc z PanemTwarzą w twarzBądź pochwalony Boże nasz Z całego serca chwalmy PanaZ całego serca chwalmy PanaZ całego serca chwalmy PanaZ całego serca chwalmy Pana
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Piotr Rubik: Psalm Moj

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Piotr Rubik: Psalm Moj

Skomentuj tekst

Piotr Rubik: Psalm Moj

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Psalm Moj - Piotr Rubik, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Psalm Moj - Piotr Rubik. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Piotr Rubik.