Piotr Rubik - Psalm z krzakami czarnych je tekst piosenki - Teksciory.pl

Piotr Rubik: Psalm z krzakami czarnych je

Tekst piosenki

Brak wideo

Piotr Rubik

Teksty: 127 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

Piotr Rubik: Psalm z krzakami czarnych je

& Zbigniew KsiążekWrześnie z krzakami czarnych jeżynWrześnie jak niemy płacz psałterza... Wrześnie z krzakami czarnych jeżynWrześnie jak niemy płacz psałterza... Wrześnie jak niemy płaczJak niemy płaczJak niemy płaczJak niemyDojrzałej śliwy pień podpartyWrzesień i w Moskwie BonaparteBawiące szablą się bachoryWrzesień i Polski dwa rozbioryBukiet piwonii dla dziewczynyWrzesień z Hitlerem i StalinemŚwiatowy szyk ZakopanegoWrześniowy pogrzeb WitkacegoWrześnie z krzakami czarnych jeżynWrześnie jak niemy płacz psałterza... Wrześnie z krzakami czarnych jeżynWrześnie jak niemy płacz psałterza... Wrześnie jak niemy płaczJak niemy płaczJak niemy płaczJak niemyMorderczy upał na ulicachWrzesień i cyklon B w AuschwitzuPszczoły, co w sadzie słodko brzęcząZamach na olimpiadę w NiemczechHoryzont z kwiecia wrzosowegoWrzesień i cela WyszyńskiegoStolik herbata i gazetaWrześniowy przewrót PinochetaWrześnie z krzakami czarnych jeżynWrześnie jak niemy płacz psałterza... Wrześnie z krzakami czarnych jeżynWrześnie jak niemy płacz psałterza... Wrześnie jak niemy płaczJak niemy płaczJak niemy płaczJak niemyLasy, co kosze grzybów dająWrzesień Dagestan i BasajewCiężarne cierpkim jabłkiem sadyWrzesień z początkiem IntifadyBabcia, co odebrała rentęWrzesień i trupy w World Trade CenterChrupkie pieczywo na śniadanieWrzesień i z kosą śmierć w BiesłanieWrześnie z krzakami czarnych jeżynWrześnie jak niemy płacz psałterza... Wrześnie z krzakami czarnych jeżynWrześnie jak niemy płacz psałterza... Wrześnie jak niemy płacz Jak niemy płaczJak niemy płaczJak niemy
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Piotr Rubik: Psalm z krzakami czarnych je

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Piotr Rubik: Psalm z krzakami czarnych je

 

Skomentuj tekst

Piotr Rubik: Psalm z krzakami czarnych je

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Reset (feat. Młody Jimm) Fabijański
  „Idę po ciebie, wiesz? Idę po ciebie, ciii Idę po ciebie! Przychodzę po ciebie Jak wiara po torbę Jak wiara po torbę W oczach z obłędem Z językiem po kołnierz Z językiem po kołnierz Nie patr”
 • Tylko dla Twoich oczu (ft. Avi, Louis Villain, TPS) Kafar Dixon37
  „Zaczynaliśmy od zera Zdarzyło się wygrać i nieraz przegrać Przeszliśmy niejedno tu nieraz To i przejdziemy do sedna Robimy, co trzeba Nie składamy broni, nie składamy zeznań Robimy, co trzeba P”
 • 1,5 metra Fisz Emade Tworzywo
  „Blada skóra, podkrążone oczy Zasłaniasz kocem lustra By nie widzieć swej metamorfozy Mi wypadają włosy szybciej niż Zjadam swe nachosy Ser i jalapeno Wyobrażam sobie lepszy światy jak John Lenno”
 • Antarktyda Arek Kłusowski
  „Kruszy się dawny ład Kryzysowe zachody Stałość obraca w pył I topnieją wygody Deja vu sprzyja mi Grawitujący spryt Szybkość światła narasta Koniec świata znienacka Znamy się od tylu lat R”
 • Niedoceniony Zarzycki
  „Ja nie chciałem robić muzy Nie nawet być w podziemiu Nie wiedziałem po co idę Również dlaczego i czemu Miałem zrobić wielkie rzeczy By na spokój znaleźć serum Niepodobny do kolegów Od gimbazy d”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Psalm z krzakami czarnych je - Piotr Rubik, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Psalm z krzakami czarnych je - Piotr Rubik. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Piotr Rubik.