Piotr Rubik: Psalm z ta

Tekst piosenki

Brak wideo

Piotr Rubik

Teksty: 128 Tłumaczenia: 0 Wideo: 14

Tekst piosenki

Piotr Rubik: Psalm z ta

& Zbigniew KsiążekZatańczy Hanka Zatańczy HankaNim zejdzie mgła zanim żar i blask porankaZatańczy HankaZatańczy HankaA w dolinieChłopak dziewczynieWarkocz ściąłA w dolinieChłopak dziewczynieWarkocz ściąłOd oblicza Twego niech wyjdzie wyrok o mnie, oczy Twoje wiedzą co jest prawe. Kiedy zbadasz serce moje nawiedzisz mnie w nocy, ogniem wypróbujesz mnie, nie znajdziesz nic, zła myśl nie przeszła przez usta moje. Psalm 17,2-3Zatańcuje zdarty butZe spódnicą w łatach Zatańcuje boży ludChwaląc piękno świataZatańcuje zdarty butZe spódnicą w łatachZatańcuje boży ludChwaląc piękno świataZatańczy HankaZatańczy HankaNim zejdzie mgła zanim żar i blask porankaZatańczy HankaZatańczy HankaA w dolinieChłopak dziewczynieWarkocz ściąłA w dolinieChłopak dziewczynieWarkocz ściąłZatańcuje zdarty butZe spódnicą w łatachZatańcuje boży ludChwaląc piękno świataZatańcuje zdarty butZe spódnicą w łatachZatańcuje boży ludChwaląc piękno świataZatańczy HankaZatańczy HankaZ połonin szal płaszcz z pól i maki z wiankaZatańczy HankaZatańczy HankaA w doliniechłopak dziewczyniewianek zdjąłA w dolinieChłopak dziewczynieWianek zdjąłZatańczy HankaZatańczy HankaNim pożar ust nim spali się dłoń kochankaZatańczy HankaZatańczy HankaA w dolinieChłopak dziewczynieSerce wziąłA w dolinieChłopak dziewczynieSerce wziąłZatańcuje zdarty butZe spódnicą w łatachZatańcuje boży ludChwaląc piękno świataZatańcuje zdarty butZe spódnicą w łatachZatańcuje boży ludChwaląc piękno świataZatańczy HankaZatańczy HankaNim zejdzie mgła zanim żar i blask porankaZatańczy HankaZatańczy HankaA w dolinieChłopak dziewczynieWarkocz ściąłA w dolinieChłopak dziewczynieWarkocz ściąłZatańczy HankaZatańczy HankaNim pożar ust nim spali się dłoń kochankaZatańczy HankaZatańczy HankaA w dolinieChłopak dziewczynieSerce wziąłA w dolinieChłopak dziewczynieSerce wziął
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Piotr Rubik: Psalm z ta

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Piotr Rubik: Psalm z ta

Skomentuj tekst

Piotr Rubik: Psalm z ta

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Psalm z ta - Piotr Rubik, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Psalm z ta - Piotr Rubik. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Piotr Rubik.