Piotr Rubik: Psalm z ta

Tekst piosenki

Brak wideo

Piotr Rubik

Teksty: 130 Tłumaczenia: 0 Wideo: 14

Tekst piosenki

Piotr Rubik: Psalm z ta

& Zbigniew KsiążekZatańczy Hanka Zatańczy HankaNim zejdzie mgła zanim żar i blask porankaZatańczy HankaZatańczy HankaA w dolinieChłopak dziewczynieWarkocz ściąłA w dolinieChłopak dziewczynieWarkocz ściąłOd oblicza Twego niech wyjdzie wyrok o mnie, oczy Twoje wiedzą co jest prawe. Kiedy zbadasz serce moje nawiedzisz mnie w nocy, ogniem wypróbujesz mnie, nie znajdziesz nic, zła myśl nie przeszła przez usta moje. Psalm 17,2-3Zatańcuje zdarty butZe spódnicą w łatach Zatańcuje boży ludChwaląc piękno świataZatańcuje zdarty butZe spódnicą w łatachZatańcuje boży ludChwaląc piękno świataZatańczy HankaZatańczy HankaNim zejdzie mgła zanim żar i blask porankaZatańczy HankaZatańczy HankaA w dolinieChłopak dziewczynieWarkocz ściąłA w dolinieChłopak dziewczynieWarkocz ściąłZatańcuje zdarty butZe spódnicą w łatachZatańcuje boży ludChwaląc piękno świataZatańcuje zdarty butZe spódnicą w łatachZatańcuje boży ludChwaląc piękno świataZatańczy HankaZatańczy HankaZ połonin szal płaszcz z pól i maki z wiankaZatańczy HankaZatańczy HankaA w doliniechłopak dziewczyniewianek zdjąłA w dolinieChłopak dziewczynieWianek zdjąłZatańczy HankaZatańczy HankaNim pożar ust nim spali się dłoń kochankaZatańczy HankaZatańczy HankaA w dolinieChłopak dziewczynieSerce wziąłA w dolinieChłopak dziewczynieSerce wziąłZatańcuje zdarty butZe spódnicą w łatachZatańcuje boży ludChwaląc piękno świataZatańcuje zdarty butZe spódnicą w łatachZatańcuje boży ludChwaląc piękno świataZatańczy HankaZatańczy HankaNim zejdzie mgła zanim żar i blask porankaZatańczy HankaZatańczy HankaA w dolinieChłopak dziewczynieWarkocz ściąłA w dolinieChłopak dziewczynieWarkocz ściąłZatańczy HankaZatańczy HankaNim pożar ust nim spali się dłoń kochankaZatańczy HankaZatańczy HankaA w dolinieChłopak dziewczynieSerce wziąłA w dolinieChłopak dziewczynieSerce wziął
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Piotr Rubik: Psalm z ta

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Piotr Rubik: Psalm z ta

Skomentuj tekst

Piotr Rubik: Psalm z ta

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • dorosłe serce WERSOW
    „Serce dorosło wciąż łamie się w pół padło zbyt wiele między nami złych słów wiem że mnie kochasz na swój sposób to ja tak bardzo tęsknie ale nie jest mi żal bo jesteś chciałam byś chociaż spojrzał na ”
  • Od nowa Julia Wieniawa
    „Znam takich jak Ty słowa rzucasz na wiatr byłeś tak pewny a znów jesteś sam czułam się lekko tak przy Tobie pod płaszczem gwiazd świeciłam mocniej szkoda, że mimo tego nie widziałeś mnie ”
  • CHA CHA Sobel
    „Przecież sama nie wiesz czego chcesz I ja od dawna czuję, że nie warto Wiesz, że daję serce Ci na dłoni Które Ty wraz z petem wyrzucisz przez balkon Koniec z walką, wiem, że nie dam Ci już... N”
  • Maison - ft. Lucie Emilio Piano
    „Où va-t-on ? Quand on n’a plus de maison ? Les fleurs sous le béton, Maman, Dis-le-moi, Où va-t-on ? Est-ce qu’un jour on sait vraiment ? Ou est-ce qu’on fait semblant, tout le temps ? Où va”
  • Chcę ciebie częściej Maciej Skiba
    „Powiedz coś Tak od niechcenia Chcę Ciebie słuchać To miłe dla ucha Bez Ciebie szare mam dni Kiedy nie dzwonisz Nie robię nic Wszystko jest po nic Tylko Ty Potrafisz mnie przed tym o”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Psalm z ta - Piotr Rubik, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Psalm z ta - Piotr Rubik. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Piotr Rubik.