Piotr Rubik: Tak bowiem B

Tekst piosenki

Brak wideo

Piotr Rubik

Teksty: 128 Tłumaczenia: 0 Wideo: 14

Tekst piosenki

Piotr Rubik: Tak bowiem B

REFREN: Tak bowiem Bóg miłował świat Że syna swego dał By każdy, kto w niego wierzy By żywot wieczny miał Abrahamowi Bóg objawił Czym skutek jest a czym przyczyna I serce mu do krwi rozkrwawił Każąc poświęcić swego syna REFREN: Tak bowiem Bóg miłował świat Że syna swego dał By każdy, kto w niego wierzy By żywot wieczny miał Czym dla topielca łyk powietrza Czym na pustyni w gardle ślina Czym jakiejkolwiek brak nadziei Dla ojca tym ofiara syna REFREN: Tak bowiem Bóg miłował świat Że syna swego dał By każdy, kto w niego wierzy By żywot wieczny miał Czy człek do sedna sprawy dojdzie Gdy sprawa innym niepodobna Bo chociaż Bóg to przecież ojciec A Bóg i ojciec syna oddał REFREN: Tak bowiem Bóg miłował świat Że syna swego dał By każdy, kto w niego wierzy By żywot wieczny miał
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Piotr Rubik: Tak bowiem B

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Piotr Rubik: Tak bowiem B

Skomentuj tekst

Piotr Rubik: Tak bowiem B

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tak bowiem B - Piotr Rubik, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tak bowiem B - Piotr Rubik. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Piotr Rubik.