Piotr Rubik: Ca

Tekst piosenki

Brak wideo

Piotr Rubik

Teksty: 127 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

Piotr Rubik: Ca

Tu czarnych krzeseł rząd Pustych jak słowa co tylko dzielą Łatwo wydany sąd To on, to on, to on, robi błąd Tam nieodkryty ląd Możesz go zdobyć sam z wiolonczelą To niedaleko stąd Pod prąd, pod prąd, pod prąd. Masz prawo kochać! Masz prawo śnić! Masz prawo śpiewać! Masz prawo żyć! Masz prawo marzyć! Teraz i tu Na przekór kłamstwu, na przekór złu. Masz prawo milczeć A przeciwko tobie może być użyte każde dobre słowo. Masz prawo milczeć A przeciwko tobie może być użyty każdy czuły gest. Masz prawo milczeć Przyznaj się sam sobie, prawdy nieodkryte ciążą wyjątkowo. Masz prawo milczeć Spójrz na szale obie, tu są śmieszne mity A tam - tam miłość jest, Tak, tak, tam miłość jest. Masz prawo kochać! Masz prawo śnić! Masz prawo śpiewać! Masz prawo żyć! Masz prawo marzyć! Teraz i tu Na przekór kłamstwu, na przekór złu. Nie czekaj wbity w kąt Nie czekaj, nie Niech cię prowadzą wiara z nadzieją Odkryj miłości ląd Pod prąd, pod prąd, pod prąd. Tak to prawda To cała prawda I tylko prawda Mówię prawdę Wyznaję prawdę Wierzcie lub nie To nie zniewaga Chwieje się waga Wraca odwaga Wiem, kto wie prawdę Jedyną prawdę Zamienić chcę A moja prawda Jak struna drga Radośnie woła Lub cicho łka Masz prawo kochać! Masz prawo śnić! Masz prawo śpiewać! Masz prawo żyć! Masz prawo marzyć! Teraz i tu Na przekór kłamstwu, na przekór złu.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Piotr Rubik: Ca

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Piotr Rubik: Ca

Skomentuj tekst

Piotr Rubik: Ca

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Parapetówa (Hotel Maffija 2) SB MAFFIJA
  „W pałacu na kacu pachnie skunem Stawiaj stówę, że znów to powtórzę Wódy w ch*j dawaj na parapetówę, hej Parapetówę, hej Dawaj na górę To pora obiadowa na tarasie konsumuję Obwieszony złotem z ”
 • Classy Girl Zenon Martyniuk
  „Napisz dzisiaj do mnie Wciąż jestem sam Wciąż mi się śnisz Myśl rozpala płomień Wiesz czego chcę Zaufaj mi Miłość zakwita wieczorem Zaczarowany kwiat Może chcesz dzisiaj dołączyć Pokolorujesz”
 • WARTOŚCI Kubańczyk x Ewelina Lisowska x DJ Slavic
  „Rządzi tu sex A dobre wartości zastępują złe Swingersi, kluby i cash Jak randki, to częściej tylko one night stand Życie traktują jak grę Leje się krew, łzy, pot Potem dopada cię stres To pande”
 • A jednak cud (feat. Organek i Bela Komoszyńska) The New Years 2022
  „Mijają dni, tygodnie, minął cały rok A ty ciągle mówisz do mnie, ciągle śpiewasz mi tu coś Jesteś tu i chyba będziesz zawsze już Chociaż wiele się zdarzyło to, że jesteś, to jest cud Pamiętasz jak”
 • Wariaciki SWING3R
  „Byle do weekendu Do tego, tego trendu Ja nabieram rozpędu By bawić się, bawić Byle do weekendu Jak nie znasz tego trendu To nie popełniaj błędu Masz bawić się, bawić Sukienka, długa noga ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ca - Piotr Rubik, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ca - Piotr Rubik. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Piotr Rubik.