Piotr Rubik: Uczta weselna w S

Tekst piosenki

Brak wideo

Piotr Rubik

Teksty: 127 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

Piotr Rubik: Uczta weselna w S

Dobro i zło jak bruk ulicy Boży kamieniarz w twórczej chwili Złożył w kamienne dwie tablice By człek już nigdy się nie mylił Skłębiony tłum weselnych gości Wita klarnetu skowyt w progu Kusząc półmisków obfitością... Będziesz miłował swego Boga Pora na toast, przyjaciele Bo jak wesele to wesele! Zranione bimbrem podniebienie W kaszance goi się i chlebie Przede mną cudzych Bogów nie miej Imienia nadaremno nie bierz Pora na toast, przyjaciele Bo jak wesele to wesele! Salceson wybrać czy kiełbasę? Zjeść bigos pierwej czy sałatkę? Sens bytu zgłębiał stryjek basem Dni święte święć...czcij ojca, matkę... Pora na toast, przyjaciele Bo jak wesele to wesele! Dobro i zło jak bruk ulicy Boży kamieniarz w twórczej chwili Złożył w kamienne dwie tablice By człek już nigdy się nie mylił Seta, ogórek no i w tańce Bo jak pośpieszny młodość mija Tak Wacek Hegla streszczał Hance Piąte oznacza nie zabijaj Pora na toast, przyjaciele Bo jak wesele to wesele! Wuj Józek dłoń wujenki gładzi A jej łza spływa do rosołu Jak śmierć oboje siedzą bladzi Szóste oznacza nie cudzołóż Więc toast wznieśmy przyjaciele Bo jak wesele to wesele! Dobro i zło jak bruk ulicy Boży kamieniarz w twórczej chwili Złożył w kamienne dwie tablice By człek już nigdy się nie mylił Spiera się strażak Heniek z dziadkiem Czy z sokiem, czy bez soku lepsza Łamiąc się litrem jak opłatkiem Nie kradnij i fałszywie mnie świadcz Pora na toast, przyjaciele Bo jak wesele to wesele! Nad tortem zgięta panna młoda Więc jak tu w dekolt nie zaglądać Choć obok mąż, to krew nie woda Żony bliźniego nie pożądaj... Pora na toast, przyjaciele Bo jak wesele to wesele! Z jadem, co spływa aż po brodzie Wujenka nienawistnie skrzeczy O nowym szwagra samochodzie Dziesiąte nie pożądaj rzeczy... Pora na toast, przyjaciele Bo jak wesele to wesele! Dobro i zło jak bruk ulicy Boży kamieniarz w twórczej chwili Złożył w kamienne dwie tablice By człek już nigdy się nie mylił
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Piotr Rubik: Uczta weselna w S

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Piotr Rubik: Uczta weselna w S

Skomentuj tekst

Piotr Rubik: Uczta weselna w S

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Parapetówa (Hotel Maffija 2) SB MAFFIJA
  „W pałacu na kacu pachnie skunem Stawiaj stówę, że znów to powtórzę Wódy w ch*j dawaj na parapetówę, hej Parapetówę, hej Dawaj na górę To pora obiadowa na tarasie konsumuję Obwieszony złotem z ”
 • Classy Girl Zenon Martyniuk
  „Napisz dzisiaj do mnie Wciąż jestem sam Wciąż mi się śnisz Myśl rozpala płomień Wiesz czego chcę Zaufaj mi Miłość zakwita wieczorem Zaczarowany kwiat Może chcesz dzisiaj dołączyć Pokolorujesz”
 • WARTOŚCI Kubańczyk x Ewelina Lisowska x DJ Slavic
  „Rządzi tu sex A dobre wartości zastępują złe Swingersi, kluby i cash Jak randki, to częściej tylko one night stand Życie traktują jak grę Leje się krew, łzy, pot Potem dopada cię stres To pande”
 • A jednak cud (feat. Organek i Bela Komoszyńska) The New Years 2022
  „Mijają dni, tygodnie, minął cały rok A ty ciągle mówisz do mnie, ciągle śpiewasz mi tu coś Jesteś tu i chyba będziesz zawsze już Chociaż wiele się zdarzyło to, że jesteś, to jest cud Pamiętasz jak”
 • Wariaciki SWING3R
  „Byle do weekendu Do tego, tego trendu Ja nabieram rozpędu By bawić się, bawić Byle do weekendu Jak nie znasz tego trendu To nie popełniaj błędu Masz bawić się, bawić Sukienka, długa noga ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Uczta weselna w S - Piotr Rubik, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Uczta weselna w S - Piotr Rubik. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Piotr Rubik.