Piotr Szczepanik: Do Marka Aurelego

Tekst piosenki

Brak wideo

Piotr Szczepanik

Teksty: 22 Tłumaczenia: 0 Wideo: 8

Tekst piosenki

Piotr Szczepanik: Do Marka Aurelego

Dobranoc Marku lampę zgaśi zamknij książkę Już nad głowąwznosi się srebrne larum gwiazdto niebo mówi obcą mowąto barbarzyński okrzyk trwogiktórego nie zna twa łacinato lęk odwieczny ciemny lęk o kruchy ludzki ląd zaczynabić I zwycięży Słyszysz szumto przypływ Zburzy twe literyżywiołów nie wstrzymany nurtaż runą świata ściany czterycóż nam - na wietrze drżeći znów w popioły chuchać mącić etergryźć palce szukać próżnych słówi wlec za sobą cień poległychwięc lepiej Marku spokój zdejmi ponad ciemność podaj rękęniech drży gdy bije w zmysłów pięćjak w wątłą lirę ślepy wszechświatzdradzi nas wszechświat astronomiarachunek gwiazd i mądrość trawi twoja wielkość zbyt ogromnai mój bezradny Marku płacz
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Piotr Szczepanik: Do Marka Aurelego

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Piotr Szczepanik: Do Marka Aurelego

Skomentuj tekst

Piotr Szczepanik: Do Marka Aurelego

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość ( 7 października 2016, 23:59)
Re: Piotr Szczepanik - Do Marka Aurelego
autorem DO MARKA AURELEGO jest największy współczesny polski poeta Zbigniew Herbert, któremu p. Szymborska mogła by czyścić buty.

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Galácticos Mrozu
  „Rozbijamy bank chciał nam życie w ratach dać miasto lunapark duże dzieci wpadną w szał wchodzi zmiana nocna chować się po kątach wszystko w drobny mak mówią że nie wolno a my z osiedla fam”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • Łzy ślepego szczęścia Gibbs
  „Ref. Za wszystkie łzy ślepego szczęścia Porozbijane serca, krwawe rany W każdą ciemną noc Za wszystkie dni bez chwili ciepła Życie hartuje nas co dnia A czary są tylko na pomoc, na pomoc, e”
 • Pyk pyk (feat. Bonson) Magiera
  „nie wiem który dzień ten towar trzyma mnie nie wiem czy ja mam go w garści czy on mnie 3 dni temu jej pisałem że już śię 3 dni nie wiem czy to jawa czy sen jeszcze łyk jeszcze 3 no i zawijam s”
 • All Eyez On Me Francuz Mordo
  „każdy nawija o ciemnej ulicy na której nawet nie postawił nogi All Eyez On Me wchodzę do klubu kończę wieczór robiąc ją w doggy W hotelu co tydzień z inną dziewczyną Woła mnie pieniądz. Nie kus”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • do marka aurelego

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Do Marka Aurelego - Piotr Szczepanik, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Do Marka Aurelego - Piotr Szczepanik. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Piotr Szczepanik.