Pod Budą: Majka przyjmuje defilad

Tekst piosenki

Brak wideo

Pod Budą

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Pod Budą: Majka przyjmuje defilad

Już zmiecione do czysta śniadanie więc zabawkom się przyjrzeć wypada Majka dumnie stoi ma tapczanie daje znak i już rusza defilada przodem idą żołnierze za "piątkę" których tato kiedyś kupował dalej misio z kulawym zajączkiem misia boli od fanfar głowa te fanfary to sprawka trębacza który ogłuchł już dawno od wrzasku ale z drogi trębaczej nie zbacza i zanosi się wrzaskiem od wrzasku zezowaty pajacyk na gumce trzyma lalę już ostatkiem sił jej się marzą ułańskie wciąż hufce a pajacyk zawsze beksą był tuż za nimi zdobywcy kosmosu przed którymi milczy nawet grom lecz na kwintę spuścili dziś nosy bo im znowu nie odpalił człon z tej parady nie bardzo wesołej jeden morał się łatwo układa pamiętajcie po kres życia szkoły jakie zabawki taka defilada
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Pod Budą: Majka przyjmuje defilad

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pod Budą: Majka przyjmuje defilad

Skomentuj tekst

Pod Budą: Majka przyjmuje defilad

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Majka przyjmuje defilad - Pod Budą, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Majka przyjmuje defilad - Pod Budą. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pod Budą.