Pod Budą - Majka przyjmuje defilad tekst piosenki - Teksciory.pl

Pod Budą: Majka przyjmuje defilad

Tekst piosenki

Brak wideo

Pod Budą

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Pod Budą: Majka przyjmuje defilad

Już zmiecione do czysta śniadanie więc zabawkom się przyjrzeć wypada Majka dumnie stoi ma tapczanie daje znak i już rusza defilada przodem idą żołnierze za "piątkę" których tato kiedyś kupował dalej misio z kulawym zajączkiem misia boli od fanfar głowa te fanfary to sprawka trębacza który ogłuchł już dawno od wrzasku ale z drogi trębaczej nie zbacza i zanosi się wrzaskiem od wrzasku zezowaty pajacyk na gumce trzyma lalę już ostatkiem sił jej się marzą ułańskie wciąż hufce a pajacyk zawsze beksą był tuż za nimi zdobywcy kosmosu przed którymi milczy nawet grom lecz na kwintę spuścili dziś nosy bo im znowu nie odpalił człon z tej parady nie bardzo wesołej jeden morał się łatwo układa pamiętajcie po kres życia szkoły jakie zabawki taka defilada
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Pod Budą: Majka przyjmuje defilad

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pod Budą: Majka przyjmuje defilad

 

Skomentuj tekst

Pod Budą: Majka przyjmuje defilad

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • OGONY (FT. TONY YORU) Przyłu
  „to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni potrzebuje twoich dłoni, cię to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni to mnie ściga jak ogony wiem ze na ratunek nie ma mowy, nie i to moj”
 • Milcz PAWEŁ DOMAGAŁA
  „Nie naprawie wszystkich krzywd Nie odkupię win Może nie muszę Może nie muszę Nie muszę? Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic nie ug”
 • Love Me or Leave Me (from After We Collided) Little Mix
  „You used to tell me what you loved me once What happened? /2x Where is all of this coming from? What happened? /2x You say i am crazy and there’s nothing wrong You’re lying and you know i know ”
 • 4 Kobiety (feat. Zeamsone, Bonson, Kari) Da Vosk Docta
  „Miała kaca, poszła kupić szlugi Do babki pierd* coś po rosyjsku Choć nie umie mówić Woli robić Nierozważne jest w niej topić złotówy Żyje w nocy, spi za dnia Coś dla ciała, coś dla duszy Inn”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Majka przyjmuje defilad - Pod Budą, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Majka przyjmuje defilad - Pod Budą. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pod Budą.