Pokahontaz: Sklonuj mnie

Tekst piosenki

Brak wideo

Pokahontaz

Teksty: 71 Tłumaczenia: 0 Wideo: 40

Tekst piosenki

Pokahontaz: Sklonuj mnie

[FO & RAH] x2Wyyydłuuuż Dooobęęę, Wydłuż Dobę jakimś sposobem P. R. O. S. Z. E. C. I. E.proszę cię sklonuj mnie [FO]Od rana na biegu, uwaga na każdy ważny szczegół, Ej, mam niepoważnych kolegów, wiesz każdy z nich chcesz czy nie chcesz pomaga, jeszcze raz błagam, nie pomieszczę tych zadań, chwila moment - oddech niech ochłonę ziomek,pośpiech, zamęt, nawet za mikrofonem,obłęd, obłąkany układ planet, zamęt - zwany huraganem, [płonę!]cyklon, tajfun, weź wylajtuj mówię sobie, poukładaj wszystkie fobie w głowie, od poniedziałku puszczam to w obieg w jednym kawałku, Człowiek sam powiedz, zawodowiec na majku [aj!] skumaj, wczoraj umarł - dzisiaj obaj do fightudoba jak guma, zobacz po monsunach, pogoda u nas, suma gigabajtów, Więc weź im to wytłumacz, że jedna miłość plus jakby to było gdyby dwóch nas było ? [Fokus z ust mi to wyjął jak ustnik ]Miło się piło ale na kartkach pustki... [FO & RAH] x2Wyyydłuuuż Dooobęęę, Wydłuż Dobę jakimś sposobem P. R. O. S. Z. E. C. I. E.proszę cię sklonuj mnie [RAH]Ej, przyjrzyj się uważnie walorom, odpowiadającym swym pierwowzorom, nadaj im formę, kształt oraz kolor, Powstanie drugi Rahimolog-us cóż - dwoje [dwoje] troje [troje] może czworo [może czworo] lub też pięcioro [pięcioro], trza mnie skoro spraw sporo, każdą porą, piździ czy gorąc, przyjmę z pokorą, nie ma zlituj się [horror!], Biorąc pod uwagę terminarz, który przez www.pokahontaz.com otrzymasz, gdy ty kimasz - ja tonę w czynach, gdy ja kimam - ty swój dzień zaczynasz, Wymarsz po tym gdy dzień dobry dniu powiem, spod kołdry fru zrobię, spędzę sen z powiek, Choć grymas na buzi bo czas się obudzić, nie ma co się łudzić, znów trza się trudzić, Wraz z poniedziałkiem wycięty i spięty jak śmiałkiem, pochłonięty całkiem [całkiem] czas na podziałkę spraw na solidne oraz miałkie[mam do tego smykałkę] Nawet ma lejdi, mówi sklonuj się bejbi, byś mógł być tam, a tu drugi taki sam, Zdeterminowany w grze jak McGrady, już slim jak Shady, dobra tyle weź to savenij, [bardzo dobrze, dla mnie bomba] [FO & RAH] x2Wyyydłuuuż Dooobęęę, Wydłuż Dobę jakimś sposobem P. R. O. S. Z. E. C. I. E.proszę cię sklonuj mnie
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Pokahontaz: Sklonuj mnie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pokahontaz: Sklonuj mnie

Skomentuj tekst

Pokahontaz: Sklonuj mnie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • ZAPACH CANDY DOMINIK RUPIŃSKI
  „Ja biorę ten wdech Znowu czuje to samo Na bok ten stres Choć pobudza moje ciało Niebieski dres I nike tak samo Mam czyste myśli A koszulkę z plamą Patrzę na storki, one śmierdzą reklamą I”
 • Święta w prezentach Piękni i Młodzi
  „znowu dzień kończy się wracam z pracy choć wiem raczej spóźnię się cała drogę padał gesty śnieg ominie mnie kolacja jakoś rade dam puszczam sobie 'Last Christmas' gdybym tylko mógł pocztówkę”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • sklonuj mnie tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Sklonuj mnie - Pokahontaz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Sklonuj mnie - Pokahontaz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pokahontaz.