Pokahontaz: Sklonuj mnie

Tekst piosenki

Brak wideo

Pokahontaz

Teksty: 72 Tłumaczenia: 0 Wideo: 40

Tekst piosenki

Pokahontaz: Sklonuj mnie

[FO & RAH] x2Wyyydłuuuż Dooobęęę, Wydłuż Dobę jakimś sposobem P. R. O. S. Z. E. C. I. E.proszę cię sklonuj mnie [FO]Od rana na biegu, uwaga na każdy ważny szczegół, Ej, mam niepoważnych kolegów, wiesz każdy z nich chcesz czy nie chcesz pomaga, jeszcze raz błagam, nie pomieszczę tych zadań, chwila moment - oddech niech ochłonę ziomek,pośpiech, zamęt, nawet za mikrofonem,obłęd, obłąkany układ planet, zamęt - zwany huraganem, [płonę!]cyklon, tajfun, weź wylajtuj mówię sobie, poukładaj wszystkie fobie w głowie, od poniedziałku puszczam to w obieg w jednym kawałku, Człowiek sam powiedz, zawodowiec na majku [aj!] skumaj, wczoraj umarł - dzisiaj obaj do fightudoba jak guma, zobacz po monsunach, pogoda u nas, suma gigabajtów, Więc weź im to wytłumacz, że jedna miłość plus jakby to było gdyby dwóch nas było ? [Fokus z ust mi to wyjął jak ustnik ]Miło się piło ale na kartkach pustki... [FO & RAH] x2Wyyydłuuuż Dooobęęę, Wydłuż Dobę jakimś sposobem P. R. O. S. Z. E. C. I. E.proszę cię sklonuj mnie [RAH]Ej, przyjrzyj się uważnie walorom, odpowiadającym swym pierwowzorom, nadaj im formę, kształt oraz kolor, Powstanie drugi Rahimolog-us cóż - dwoje [dwoje] troje [troje] może czworo [może czworo] lub też pięcioro [pięcioro], trza mnie skoro spraw sporo, każdą porą, piździ czy gorąc, przyjmę z pokorą, nie ma zlituj się [horror!], Biorąc pod uwagę terminarz, który przez www.pokahontaz.com otrzymasz, gdy ty kimasz - ja tonę w czynach, gdy ja kimam - ty swój dzień zaczynasz, Wymarsz po tym gdy dzień dobry dniu powiem, spod kołdry fru zrobię, spędzę sen z powiek, Choć grymas na buzi bo czas się obudzić, nie ma co się łudzić, znów trza się trudzić, Wraz z poniedziałkiem wycięty i spięty jak śmiałkiem, pochłonięty całkiem [całkiem] czas na podziałkę spraw na solidne oraz miałkie[mam do tego smykałkę] Nawet ma lejdi, mówi sklonuj się bejbi, byś mógł być tam, a tu drugi taki sam, Zdeterminowany w grze jak McGrady, już slim jak Shady, dobra tyle weź to savenij, [bardzo dobrze, dla mnie bomba] [FO & RAH] x2Wyyydłuuuż Dooobęęę, Wydłuż Dobę jakimś sposobem P. R. O. S. Z. E. C. I. E.proszę cię sklonuj mnie
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pokahontaz: Sklonuj mnie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pokahontaz: Sklonuj mnie

Skomentuj tekst

Pokahontaz: Sklonuj mnie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • sklonuj mnie tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Sklonuj mnie - Pokahontaz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Sklonuj mnie - Pokahontaz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pokahontaz.