Prezes: Boxerki vs

Tekst piosenki

Brak wideo

Prezes

Teksty: 17 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Prezes: Boxerki vs

NIEISTOTNE, CZY W KROPKI, CZY W PASKI, W SŁONIKI, CZY W GWIAZDKI,PREFERUJĘ BOKSERKI, PRZECIWNIE NIŻ STATYSTYCZNY KOWALSKI.NA WIDOK TYPA W SLIPACH DOSTAJĘ CZKAWKI. SLIPY SĄ TAK ŚMIESZNE,ŻE GDYBY KOCHANOWSKI ŻYŁ W TYCH CZASACH PISAŁBY O NICH FRASZKI.A TY WKŁADASZ JE JAK GDYBY NIGDY NIC I CZEKASZ NA OKLASKI.SPÓJRZMY NA REALIA, ZAPYTAJ GENITALIA, JAK SIĘ CZUJĄ PRZYCIŚNIĘTEDO BRZUCHA, A JAK W NOGAWCE. CHUJOWO, JAK ZAWSZE.W DZIEDZINIE MĘSKIEJ MODY BIELIŹNIANEJ MOGĘ UCHODZIĆ ZA ZNAWCĘ.POWINIENEM BYŁ ZOSTAĆ BIELIŹNIANYM KRAWCEM.A Z MEDYCZNEGO PUNKTU WIDZENIA W SLIPACH CHODZIĆ NIE WOLNO.SZCZEGÓLNIE JEŚLI SPODNIE SĄ ZBYT CIASNE, MUROWANA BEZPŁODNOŚĆ.SZANUJ SWOJE ZDROWIE JAK SZANUJE SIĘ GODŁO, TO PODŁOŚĆ W STOSUNKU DO TWOJEGO PENISA, KTÓRY W SLIPACH BYWA ZWINIĘTY NICZYM KLISZA.DAJ MU ODDYCHAĆ. DAJ MU ZWISAĆ.DLACZEGO WOLISZ SLIPY? NIECH ZGADNĘ,SĄDZISZ, ŻE W NICH MĘSKIE CIAŁO WYGLĄDA POWABNIE, NO ŁADNIE, NO PIĘKNIE.ZATEM WYZNAM CI COŚ, ACZKOLWIEK NIECHĘTNIE, JESTEŚ W BŁĘDZIE.REF: BOKSERKI KONTRA SLIPY, ŚMIERTELNY POJEDYNEK,ZWYCIĘZCA WEŹMIE WSZYSTKO, POKONANY ZGINIE.W JAKIEJ BIELIŹNIE WYPADA CHODZIĆ MĘŻCZYŹNIE?JAK TA HISTORIA DALEJ SIĘ POTOCZY?TO ZALEŻY OD CIEBIE SAM ZDECYDUJ, CO WŁOŻYSZ.LATO, CZY ZIMA, NIE UJRZYSZ MNIE W SLIPACH, NIE WIERZYSZ, TO SIĘ PRZYPATRZ.SLIPÓW UNIKAM, WIĘC WYBACZ, UNIKAM JAK OGNIA, SLIPY TO HISTORIA. PREZES W SLIPACH TO RZADKOŚĆ JAK ZAKONNICA W SPODNIACH.NO CHYBA, ŻE WSZYSTKIE BOKSERKI SĄ W PRANIU, LECZ NORMALNIE TO NIE LEŻY W MYM ZWYCZAJU. BOXERKI TO JEDYNA OPCJA.ZRESZTĄ ZASIĘGNIJMY OPINII NAUKOWCA:'PANIE PROFESORZE, PROSZĘ O PORADĘ,CZY NOSZENIE SLIPÓW MOŻE WPŁYNĄĆ NA STAN ZDROWIA?''OCZYWIŚCIE, POWIETRZE JEST NIEZBĘDNE GENITALIOM JAK ORGANIZMOWI SKROBIA,SKURCZUS PENISUS TO CYWILIZACYJNA CHOROBA'NIC UJĄĆ, NIC DODAĆ. SAM ZOBACZ, A SIĘ PRZEKONASZ, ŻE TYLKO BOKSERKI I NIC POZA TYM, ONE SĄ SKARBEM NA MIARĘ BURSZTYNOWEJ KOMNATY,UDZIELAM DOBREJ RADY, JEŚLI JESTEŚ MŁODY, ALE CHCESZ BYĆ JESZCZE PIĘKNY,NIE NOŚ SLIPÓW, TYLKO BOKSERKI, NIECH W TEJ KWESTII ZABIORĄ JESZCZE GŁOS OBYWATELKI: 'SLIPY SĄ TAKIE NIEMĘSKIE', NOSZĄC BOXERKI ZYSKASZ NAJWIĘCEJŻADEN PLAN NIE SPALI NA PANEWCE I WRESZCIE UŚMIECHNIE SIĘ DO CIEBIE SZCZĘŚCIEKAŻDĄ Z NICH MOŻESZ BUJAĆ NA SWEJ WĘDCE. POŁÓZ KRES ROZTERCE.WYRZUĆ SLIPY TAM, GDZIE ICH MIEJSCE. ROZUMIESZ, CZY ROZMAWIEM Z CUDZOZIEMCEM?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Prezes: Boxerki vs

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Prezes: Boxerki vs

Skomentuj tekst

Prezes: Boxerki vs

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BZRP Music Sessions 53 (Pique Diss) Shakira
  „(Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Ah-oh (Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Perdón, ya cogí otro avión Aquí no vuelvo No quiero otra decepción Tanto”
 • Młody Paderewski Mata
  „Co mi mugole możecie powiedzieć Chcielibyście siedzieć na ostatnim piętrze Leżycie gdzieś na parterze i leżcie Niektórym wygodnie jest na dnie Byłem na minus 1 i nie jestem już Co najwyżej spad”
 • Uśmiech proszę! (piosenka z reklamy) Krzysztof Ibisz x ON
  „Tak, chcę widzieć błysk z twoich ust Zwykle nie gryzę, więc pokaż mi już Każdy twój ząbek ucieszy dziś mnie O szczery uśmiech więc proszę cię Tak, wszystkie zęby piękne są Pokaż więc swoje, śmi”
 • jak nie wrócę po północy (feat. Szpaku) Kuban
  „Nienawidzę pi*d, a chwilowo byłem jedną z nich Największy to ze sobą miałem beef Prosili o bis Musiałem sobie dolać, żeby wyjść A miałeś za idola mnie do dziś Srałem na idoli, nie musiałem podb”
 • As It Was (Harry Styles Cover, America's Got Talent, Mam Talent) Sara James
  „Holdin' me back Gravity's holdin' me back I want you to hold out the palm of your hand Why don't we leave it at that? Nothin' to say When everything gets in the way Seems you cannot be replaced ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Boxerki vs - Prezes, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Boxerki vs - Prezes. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Prezes.