Prezes: Boxerki vs

Tekst piosenki

Brak wideo

Prezes

Teksty: 17 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Prezes: Boxerki vs

NIEISTOTNE, CZY W KROPKI, CZY W PASKI, W SŁONIKI, CZY W GWIAZDKI,PREFERUJĘ BOKSERKI, PRZECIWNIE NIŻ STATYSTYCZNY KOWALSKI.NA WIDOK TYPA W SLIPACH DOSTAJĘ CZKAWKI. SLIPY SĄ TAK ŚMIESZNE,ŻE GDYBY KOCHANOWSKI ŻYŁ W TYCH CZASACH PISAŁBY O NICH FRASZKI.A TY WKŁADASZ JE JAK GDYBY NIGDY NIC I CZEKASZ NA OKLASKI.SPÓJRZMY NA REALIA, ZAPYTAJ GENITALIA, JAK SIĘ CZUJĄ PRZYCIŚNIĘTEDO BRZUCHA, A JAK W NOGAWCE. CHUJOWO, JAK ZAWSZE.W DZIEDZINIE MĘSKIEJ MODY BIELIŹNIANEJ MOGĘ UCHODZIĆ ZA ZNAWCĘ.POWINIENEM BYŁ ZOSTAĆ BIELIŹNIANYM KRAWCEM.A Z MEDYCZNEGO PUNKTU WIDZENIA W SLIPACH CHODZIĆ NIE WOLNO.SZCZEGÓLNIE JEŚLI SPODNIE SĄ ZBYT CIASNE, MUROWANA BEZPŁODNOŚĆ.SZANUJ SWOJE ZDROWIE JAK SZANUJE SIĘ GODŁO, TO PODŁOŚĆ W STOSUNKU DO TWOJEGO PENISA, KTÓRY W SLIPACH BYWA ZWINIĘTY NICZYM KLISZA.DAJ MU ODDYCHAĆ. DAJ MU ZWISAĆ.DLACZEGO WOLISZ SLIPY? NIECH ZGADNĘ,SĄDZISZ, ŻE W NICH MĘSKIE CIAŁO WYGLĄDA POWABNIE, NO ŁADNIE, NO PIĘKNIE.ZATEM WYZNAM CI COŚ, ACZKOLWIEK NIECHĘTNIE, JESTEŚ W BŁĘDZIE.REF: BOKSERKI KONTRA SLIPY, ŚMIERTELNY POJEDYNEK,ZWYCIĘZCA WEŹMIE WSZYSTKO, POKONANY ZGINIE.W JAKIEJ BIELIŹNIE WYPADA CHODZIĆ MĘŻCZYŹNIE?JAK TA HISTORIA DALEJ SIĘ POTOCZY?TO ZALEŻY OD CIEBIE SAM ZDECYDUJ, CO WŁOŻYSZ.LATO, CZY ZIMA, NIE UJRZYSZ MNIE W SLIPACH, NIE WIERZYSZ, TO SIĘ PRZYPATRZ.SLIPÓW UNIKAM, WIĘC WYBACZ, UNIKAM JAK OGNIA, SLIPY TO HISTORIA. PREZES W SLIPACH TO RZADKOŚĆ JAK ZAKONNICA W SPODNIACH.NO CHYBA, ŻE WSZYSTKIE BOKSERKI SĄ W PRANIU, LECZ NORMALNIE TO NIE LEŻY W MYM ZWYCZAJU. BOXERKI TO JEDYNA OPCJA.ZRESZTĄ ZASIĘGNIJMY OPINII NAUKOWCA:'PANIE PROFESORZE, PROSZĘ O PORADĘ,CZY NOSZENIE SLIPÓW MOŻE WPŁYNĄĆ NA STAN ZDROWIA?''OCZYWIŚCIE, POWIETRZE JEST NIEZBĘDNE GENITALIOM JAK ORGANIZMOWI SKROBIA,SKURCZUS PENISUS TO CYWILIZACYJNA CHOROBA'NIC UJĄĆ, NIC DODAĆ. SAM ZOBACZ, A SIĘ PRZEKONASZ, ŻE TYLKO BOKSERKI I NIC POZA TYM, ONE SĄ SKARBEM NA MIARĘ BURSZTYNOWEJ KOMNATY,UDZIELAM DOBREJ RADY, JEŚLI JESTEŚ MŁODY, ALE CHCESZ BYĆ JESZCZE PIĘKNY,NIE NOŚ SLIPÓW, TYLKO BOKSERKI, NIECH W TEJ KWESTII ZABIORĄ JESZCZE GŁOS OBYWATELKI: 'SLIPY SĄ TAKIE NIEMĘSKIE', NOSZĄC BOXERKI ZYSKASZ NAJWIĘCEJŻADEN PLAN NIE SPALI NA PANEWCE I WRESZCIE UŚMIECHNIE SIĘ DO CIEBIE SZCZĘŚCIEKAŻDĄ Z NICH MOŻESZ BUJAĆ NA SWEJ WĘDCE. POŁÓZ KRES ROZTERCE.WYRZUĆ SLIPY TAM, GDZIE ICH MIEJSCE. ROZUMIESZ, CZY ROZMAWIEM Z CUDZOZIEMCEM?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Prezes: Boxerki vs

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Prezes: Boxerki vs

Skomentuj tekst

Prezes: Boxerki vs

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Parapetówa (Hotel Maffija 2) SB MAFFIJA
  „W pałacu na kacu pachnie skunem Stawiaj stówę, że znów to powtórzę Wódy w ch*j dawaj na parapetówę, hej Parapetówę, hej Dawaj na górę To pora obiadowa na tarasie konsumuję Obwieszony złotem z ”
 • Powrót Króla (prod. ADZ) Filipek
  „Nowe ruchy stary plan Na tych łapkach stoją sztywno Jak pod Buckingham Znudził mnie już polski rap Przynajmniej ten, jaki znam To nie moja działka mordo Choć dealer taki sam Kiedyś mój ziomal”
 • WARTOŚCI Kubańczyk x Ewelina Lisowska x DJ Slavic
  „Rządzi tu sex A dobre wartości zastępują złe Swingersi, kluby i cash Jak randki, to częściej tylko one night stand Życie traktują jak grę Leje się krew, łzy, pot Potem dopada cię stres To pande”
 • A jednak cud (feat. Organek i Bela Komoszyńska) The New Years 2022
  „Mijają dni, tygodnie, minął cały rok A ty ciągle mówisz do mnie, ciągle śpiewasz mi tu coś Jesteś tu i chyba będziesz zawsze już Chociaż wiele się zdarzyło to, że jesteś, to jest cud Pamiętasz jak”
 • Classy Girl Zenon Martyniuk
  „Napisz dzisiaj do mnie Wciąż jestem sam Wciąż mi się śnisz Myśl rozpala płomień Wiesz czego chcę Zaufaj mi Miłość zakwita wieczorem Zaczarowany kwiat Może chcesz dzisiaj dołączyć Pokolorujesz”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Boxerki vs - Prezes, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Boxerki vs - Prezes. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Prezes.