PWRD: W projekcie

Tekst piosenki

Brak wideo

PWRD

Teksty: 43 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

PWRD: W projekcie

[Koma] Pełnia szczęścia, nie muszą wielbić mnie tłumy Jak Trump nie muszę mieć fortuny, nie o to chodzi Trochę forsy nie zaszkodzi, ale nie jest najważniejsza Gonie dzień jutrzejszy jak Elisson Billa Gates'a Wokół znajome mi miejsca, znajome twarze Te których nienawidzę i te które zaufaniem darzę Z tymi drugimi się trzymam, te pierwsze lekceważę Czas w projekcie płynie szybko jak minuty na zegarze Jeszcze niedawno byłem gówniarzem, teraz dojrzewam Coraz częściej widzę w sobie cechy, których bym się nie spodziewał Każdy z nas złe chwile miewa, ja miałem je także Dziś już z większą świadomością na swoje dzieciństwo patrzę Idealne rodziny - bajer pospolity Przez 21 lat nauczyłem się nie wierzyć w mity Miejsce, które mnie wychowało - betonowe płyty Każdy z nas nazywa domem projekt błękitem przykryty Ref.: [Koma] Gdzie od urodzenia moje miejsce W projekcie Gdzie od dawna moje serce W projekcie Gdzie minuty gorsze i te lepsze W projekcie Gdzie swe życie w czterech ścianach mieszczę W projekcie Gdzie gdy problem rośnie z nim nie pieprzę W projekcie Gdzie przywiązanie trzyma jak kleszcze W projekcie Gdzie mieszka mój ból i moje szczęście W projekcie Gdzie marzenia spełniły się wreszcie W projekcie [Spec] Z projektu strony namierzony kto w tym gronie Na zawsze utkwiony jak zbrojenie w betonie Po naszej stronie z życia sceny, szum ulicy Dźwięk wydechu BMy, nie przeszkadza mi to Czas odpalić klika zippo Znów w projekcie idąc ulicą miasto wypełnione Sześcienną martwicą, w nim dezetdwa dzielnicą I o los jest gra, znów w projekcie Koma, D.W.A. Bez wpływu dobra-zła i bez łykania kantów Nie szukaj mety, gdy nie znalazłeś startu W tym miejscu nie bez powrotu, chociaż przekręcony ster Wartość istnienia rozmiaru 2XL Ref. [Oztry] W projekcie gdzie klatki są pomazane sprayem W projekcie gdzie rodzą się marzenia i nadzieje Których wciąż nie tracę Nad ich osiągnięciem wykonuje pracę Muzyka relaksuje mnie jak spacer późnym Popołudniem po znajomym terenie W projekcie dobrze się czuję jak WRD na scenie Dwudziestu lat doświadczenie w jednym mnie uświadamia Że liczą się czyny, a nie sam ich zamiar Nie zależnie od pory tempo życia się nie zwalnia Takie są realia, wszyscy mieszkamy w blokach Pałace, rezydencje to poprzeczka za wysoka Więc nie bujamy w obłokach, nie Ref.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

PWRD: W projekcie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

PWRD: W projekcie

Skomentuj tekst

PWRD: W projekcie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki W projekcie - PWRD, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu W projekcie - PWRD. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - PWRD.