Quebonafide: Utwór z okazji dwóch milionów na Spotify

Tekst piosenki

Quebonafide

Teksty: 82 Tłumaczenia: 2 Wideo: 67
Profil artysty

Tekst piosenki

Quebonafide: Utwór z okazji dwóch milionów na Spotify

Quebonafide 28 września 2021 roku dołączył do rapera Maty, stając się drugim polskim artystą, który zgromadził ponad 2 mln słuchaczy w skali miesiąca na platformie Spotify. W związku z tym wynikiem muzyk opublikował kompozycję zatytułowaną 'UTWÓR Z OKAZJI DWÓCH MILIONÓW NA SPOTIFY'.

Utwór Quebonafide nie posiada tekstu.

Na okładce singla widnieje liczba 5 367 185 126, fani Quebonafide podają, że oznacza dokładną liczbę ludności świata w 1991 roku.
Autor tekstu: nieznany
Tekst dodał: Heading

Tłumaczenie piosenki

Quebonafide: Utwór z okazji dwóch milionów na Spotify

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Quebonafide: Utwór z okazji dwóch milionów na Spotify

Skomentuj tekst

Quebonafide: Utwór z okazji dwóch milionów na Spotify

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Bando Love Story Remix Alberto X doubleS X p3 X Enakim
  „take me somwhere far away from here, from here take me somwhere far away from here, from here Baby, don’t breake my heart Don;t break my heart Always back to the bando (…) Put upin a lam bo F”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • Niebo było różowe Kaśka Sochacka
  „Skończyłam dziś Nie czuje się z tym dobrze Musiałam wyjść Na zewnątrz było chłodniej Nie będzie już pachniało hortensjami Nie będzie już Tak dużo miedzy nami Niebo było różowe A więc tak wyg”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Utwór z okazji dwóch milionów na Spotify - Quebonafide, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Utwór z okazji dwóch milionów na Spotify - Quebonafide. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Quebonafide.