Radiohead: Weird fishes - Arpeggi
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Radiohead: Weird fishes - Arpeggi
In the deepest oceanThe bottom of the sea Your eyesThey turn meWhy should I stay here?Why should I stay?I'd be crazy not to followFollow where you lead Your eyesThey turn meTurn me on to phantoms I follow to the edge of the earthAnd fall offEverybody leavesIf they get the chanceAnd this is my chanceI get eaten by the worms Weird fishesGet towed by the worms Weird fishesWeird fishesWeird fishesI'll hit the bottomHit the bottom and escapeEscapeI'll hit the bottom Hit the bottom and escapeEscape
Tłumaczenie piosenki
Radiohead: Weird fishes - Arpeggi
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Radiohead: Weird fishes - Arpeggi
-
What is that you say
- Radiohead
-
Wicked child
- Radiohead
-
Wolf at the door
- Radiohead
-
2 HB
- Radiohead
-
Arpeggi
- Radiohead
Skomentuj tekst
Radiohead: Weird fishes - Arpeggi
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
dorosłe serce
WERSOW
„Serce dorosło wciąż łamie się w pół padło zbyt wiele między nami złych słów wiem że mnie kochasz na swój sposób to ja tak bardzo tęsknie ale nie jest mi żal bo jesteś chciałam byś chociaż spojrzał na ”
-
Od nowa
Julia Wieniawa
„Znam takich jak Ty słowa rzucasz na wiatr byłeś tak pewny a znów jesteś sam czułam się lekko tak przy Tobie pod płaszczem gwiazd świeciłam mocniej szkoda, że mimo tego nie widziałeś mnie ”
-
CHA CHA
Sobel
„Przecież sama nie wiesz czego chcesz I ja od dawna czuję, że nie warto Wiesz, że daję serce Ci na dłoni Które Ty wraz z petem wyrzucisz przez balkon Koniec z walką, wiem, że nie dam Ci już... N”
-
Maison - ft. Lucie
Emilio Piano
„Où va-t-on ? Quand on n’a plus de maison ? Les fleurs sous le béton, Maman, Dis-le-moi, Où va-t-on ? Est-ce qu’un jour on sait vraiment ? Ou est-ce qu’on fait semblant, tout le temps ? Où va”
-
Chcę ciebie częściej
Maciej Skiba
„Powiedz coś Tak od niechcenia Chcę Ciebie słuchać To miłe dla ucha Bez Ciebie szare mam dni Kiedy nie dzwonisz Nie robię nic Wszystko jest po nic Tylko Ty Potrafisz mnie przed tym o”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Mała Figlarka (cover Akcent) - feat. JORRGUS
- Menelaos
-
15
- Chinczol
-
Toruń
- Kazik Staszewski & Kwartet ProForma
-
Sobie pisani
- Verba
-
KLUCZ
- Chinczol, Mhuuu
-
Jak Cię zatrzymać? | Pawbeats
- Sarius
-
Can't Get Enough (Dr. Feelgood) - feat. Klara Hammarström
- Tribbs
-
Frajde mi daje
- kiler komand
-
Świąteczny czas - feat. Romeo
- Magik Band
-
List do M
- Pancio x Maka
Reklama
Tekst piosenki Weird fishes - Arpeggi - Radiohead, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Weird fishes - Arpeggi - Radiohead. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Radiohead.
Komentarze: 0