Raz Dwa Trzy: Siedz

Tekst piosenki

Brak wideo

Raz Dwa Trzy

Teksty: 57 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Raz Dwa Trzy: Siedz

Siedzą przy stole mordy w kubeł: zięć szwagier i kuzyn sąsiad no i teść w obręczach ust bulgocze wina zdrój barman na dziewce oporządza strój piją tu chłopcy mrucząc pod nosem każdy każdego niemo oskarża w knajpie cholera "Pod Złotym Kłosem" agent co tydzień podwaja marżę zaś co się tyczy spotkania to cel był taki Chłopski Bank w miasteczku L. bo żyły wypełnia złodziejska krew a sejf się napycha forsą po brzeg temat przy stole podjął sam zięć co w okolicy postrach wielki siał krzepę w ramionach metr pięćdziesiąt sześć i między ludźmi poważanie miał mówi że nieźle szkolony strażnik na jeden jedyny zamyka spust sejf co swym wnętrzem każdego drażni to się rozumie że sejf trzeba pruć w skondensowanym karczmy oparze w pajęczą intrygę z łatwością wnikł agent co podsłuch miał w kontuarze i z wiadomością czym prędzej gdzieś znikł a oni dalej igrając z losem plan ukończyli objęty sztamą w knajpie cholera pod złotym kłosem nie przewidzieli co też jest grane łby mając wsparte na stołu rantach ni jak nie dostrzegli w pijackiej mgle człowieka w mundurze policjanta który ich zabrał a każdy wie gdzie siedzą w więzieniu mrucząc pod nosem każdy każdego niemo oskarża w knajpie cholera pod złotym kłosem agent co tydzień podwaja marżę
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Raz Dwa Trzy: Siedz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Raz Dwa Trzy: Siedz

Skomentuj tekst

Raz Dwa Trzy: Siedz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Siedz - Raz Dwa Trzy, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Siedz - Raz Dwa Trzy. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Raz Dwa Trzy.