Religijne: Alleluja, niech zabrzmi Panu chwa

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27

Tekst piosenki

Religijne: Alleluja, niech zabrzmi Panu chwa

Ref. Alleluja, Alleluja, Alleluja, Alleluja!Niech zabrzmi Panu chwała w niebiosach, na wysokościach cześć niech oddadzą, wielbijcie Pana, duchy niebieskie, wielbijcie Pana, Jego zastępy. Słońce, księżycu, wielbijcie Pana,gwiazdy świecące, wielbijcie Pana,niebiosa niebios, wielbijcie Pana,wody podniebne, wielbijcie Pana!Niech wszyscy wielbią Imię Pana,bo Jego Słowo stwarza wciąż wszystko,bo tylko Jego Imię jest wzniosłe,niechaj na wieki brzmi Jego chwała!On daje siłę swemu ludowi, z prochu podnosi swoich przyjaciół,jest Bogiem bliskim dla Izraela,swoich wybranych On sam umacnia.Niech zabrzmi chwała Ojcu, co stwarza,Jego Synowi, który jest Panem, Duchowi, który w nas zamieszkuje,przez wszystkie wieki wieków. Amen!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Alleluja, niech zabrzmi Panu chwa

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Alleluja, niech zabrzmi Panu chwa

Skomentuj tekst

Religijne: Alleluja, niech zabrzmi Panu chwa

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Blue Banisters Lana Del Rey
  „There’s a picture on the walll Of me on a John Deere Jenny headed me a beer Said: How , the hell, did you get there? Oh, Oklahoma, mhh There were flowers that were dry Sittin’ on the dresser”
 • 1-2 X Natalia Szroeder
  „A może się przetnę na pół I dam ci jedna połowę Druga zostanie jak jest Po jednej połowie na głowie Może się stanę powietrzem I będziesz mnie mógł wdychać mnie wszędzie I się stanę strumieniem”
 • chciałem ci powiedzieć E V
  „Bo dzisiaj chciałem ci powiedzieć Ze w sumie to nie wiem czy to ma sens Twoje oczy wyznaczały cel Dzisiaj krążę po mieście Nie wiem czego chcę Dam ci kwiaty jak zawsze Później łzy na posadzkę ”
 • Scyzoryk Janosika Intruz
  „Fauna i flora, Janosik z Opola Cyk cyk cyk, Scyzoryk Cyk cyk cyk, Scyzoryk Pracuje umysłem, sercem i rękoma I kitram towar kiedy jestem w trasie Szczęścia mi nigdy nie dała podkowa Jestem z Op”
 • Za mordę złapani Ivan Komarenko
  „Normalność się kuli cichutko jak myszka Tak skromnie się tuli w pąsowych policzkach A chamstwo w dostatku panoszy się wszędzie Po smacznym obiadku, w królewskim obłędzie! Milczenie jest owiec, a”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka ooo alleluja

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Alleluja, niech zabrzmi Panu chwa - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Alleluja, niech zabrzmi Panu chwa - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.