Religijne: Alleluja, niech zabrzmi Panu chwa

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 630 Tłumaczenia: 5 Wideo: 369

Tekst piosenki

Religijne: Alleluja, niech zabrzmi Panu chwa

Ref. Alleluja, Alleluja, Alleluja, Alleluja!Niech zabrzmi Panu chwała w niebiosach, na wysokościach cześć niech oddadzą, wielbijcie Pana, duchy niebieskie, wielbijcie Pana, Jego zastępy. Słońce, księżycu, wielbijcie Pana,gwiazdy świecące, wielbijcie Pana,niebiosa niebios, wielbijcie Pana,wody podniebne, wielbijcie Pana!Niech wszyscy wielbią Imię Pana,bo Jego Słowo stwarza wciąż wszystko,bo tylko Jego Imię jest wzniosłe,niechaj na wieki brzmi Jego chwała!On daje siłę swemu ludowi, z prochu podnosi swoich przyjaciół,jest Bogiem bliskim dla Izraela,swoich wybranych On sam umacnia.Niech zabrzmi chwała Ojcu, co stwarza,Jego Synowi, który jest Panem, Duchowi, który w nas zamieszkuje,przez wszystkie wieki wieków. Amen!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Alleluja, niech zabrzmi Panu chwa

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Alleluja, niech zabrzmi Panu chwa

Skomentuj tekst

Religijne: Alleluja, niech zabrzmi Panu chwa

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka ooo alleluja
 • alleluja pieśń niebiosa tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Alleluja, niech zabrzmi Panu chwa - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Alleluja, niech zabrzmi Panu chwa - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.