Religijne: Alleluja

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27

Tekst piosenki

Religijne: Alleluja

Alleluja żyw już jest śmierci zwyciężyciel. Dziś z grobu swego powstajeChrystus, nas grzesznych Wybawiciel, Wieczny nam żywot nastaje.(Niech więc brzmi dziś ziemia cała: Badź Zbawcy wieczna cześć chwała.) x2Alleluja, Alleluja, Alleluja!2. Alleluja! Na krótko odpocząwszy sobie po ciężkim bolesnym boju,W swym cichym i spokojnym grobie, w niezamąconym spokoju.(Z snu sięprzebudził ziemskiego, wrócił do Ojca swojego.) x2Alleluja, Alleluja, Alleluja!3. Alleluja! Powstał w swym przechwalebnym ciele, wszystko wskroś przenikającym;Z nim wstały radość i wesele na ziemi przemijające,(Gdy chciał, proch ten ziemski zrzucił i znów do Ojca powrócił.) x2Alleluja, Alleluja, Alleluja!4. Alleluja! Najgłówniejsze dzieło wykonał: całego świata zbawienie.Niedowiarstwom ich moc odebrał, a błędom dał oświecenie:(Utwierdził Ewangelię, Głosić ją kazał wszem ludom.) x2Alleluja, Alleluja, Alleluja!5. Alleluja! Na silnej skale już spoczywa Chrystusa wiary ustawa,Gdy chrześcijan dzieńsię zaćmiewa, nowe im światła nastawa,(Do nieba Jezus wiedzie ich w nagrodęmąk i trudów swych.) x2Alleluja, Alleluja, Alleluja!6. Alleluja! JużJezus Chrystus zmartwychpowstał, Chrześcijaninie raduj się,Że ciało twoje znów ożyje, Zwycięzca śmierci wskrzesi je;(Wprowadzi za trudy, znoje do chwały niebios podwoje.) x2Alleluja, Alleluja, Alleluja!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Alleluja

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
67 %
33 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Alleluja

Skomentuj tekst

Religijne: Alleluja

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Iluzja SONIA
  „Patrzę na Ciebie teraz najlepiej mi jest, leżysz tu obok słyszę cichy dziecka śmiech. Iluzja znika budzę się, sama w pokoju.. Ja przeleżałam milion łez Nie chcę wracać Zastaw mnie Ty wiesz,”
 • ZNIKAM NA CHWILĘ MONA
  „6 rano a na głowie ciągle milion spraw wciąż napędza mnie wspomnieniem, tamten stary świat i nawet kiedy zasnąć chcę i otulić się wciąż muszę wejść w ten szary dzień! Wciąż nie wierze ze od życia”
 • Będę robił rap (feat. The Returners) donGuralesko
  „kto by przypuszczał ż się wydarza taki plony ze te mikrofony przekujemy w plony Że wykorzystamy te psychiki stany? Że te plany przetopimy w peeleny, a te w ziemi łany Że te przekreślone szans pozb”
 • Sygnety ONAR
  „Chciałbym znowu zrobić składankę na kasecie choć nie miałaby gdzie teraz polecieć to samo zaraz spotka płytę kreci się w kółko jak całe nasze życie Rysuje się, drapie i niszczy Ja psuję za szybam”
 • Bomba (ft. Shellerini, Falcon1) Ero
  „nie po to darłem pysk, żeby nie było cha dziś to recha, wszędzie wystarczyło poczekać LP odpalił bombę i mało było co zbierać teraz robię comback, iskrzy licznik Gigera Mówią; to nie twoja era I ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • hallelujah po polsku tekst religijny
 • piesn koscielna aleluja kst
 • alleluja tekst
 • piosenka religijna alleluja
 • alleluja religijne

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Alleluja - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Alleluja - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.