Religijne: Amen, jak Maryja

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 630 Tłumaczenia: 4 Wideo: 369

Tekst piosenki

Religijne: Amen, jak Maryja

Kiedy ci smutno i nic nie wychodzi, mów: Amen, jak Maryja, Amen, jak Maryja, Amen, widocznie Bóg tach chce.Tak jak Maryja wypełniaj wolę Boga I zanieś tam swój uśmiech Gdzie często płyną łzy. 2. Gdy z ciebie szydzą i z ciebie się śmieją, mów...3. Gdy w twoim sercu nic więcej prócz bólu, mów...4.Gdy Pan ciebie wezwie i głos Jego słyszysz, mów...5. Gdy Pan ciebie pośle do ludzi strapionych, mów...6. Gdy wolę Pana tak ciężko zrozumieć, mów...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Amen, jak Maryja

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Amen, jak Maryja

Skomentuj tekst

Religijne: Amen, jak Maryja

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • a ty mów amen jak jezus amen wraz z maryją
 • amen jak maryja
 • amen jak maryja tekst
 • "mów Amen jak Maryja"
 • maryja piosenki religijne

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Amen, jak Maryja - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Amen, jak Maryja - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.