Religijne: Amen, jak Maryja

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 629 Tłumaczenia: 2 Wideo: 368

Tekst piosenki

Religijne: Amen, jak Maryja

Kiedy ci smutno i nic nie wychodzi, mów: Amen, jak Maryja, Amen, jak Maryja, Amen, widocznie Bóg tach chce.Tak jak Maryja wypełniaj wolę Boga I zanieś tam swój uśmiech Gdzie często płyną łzy. 2. Gdy z ciebie szydzą i z ciebie się śmieją, mów...3. Gdy w twoim sercu nic więcej prócz bólu, mów...4.Gdy Pan ciebie wezwie i głos Jego słyszysz, mów...5. Gdy Pan ciebie pośle do ludzi strapionych, mów...6. Gdy wolę Pana tak ciężko zrozumieć, mów...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Amen, jak Maryja

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Amen, jak Maryja

Skomentuj tekst

Religijne: Amen, jak Maryja

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • a ty mów amen jak jezus amen wraz z maryją
 • amen jak maryja
 • amen jak maryja tekst
 • "mów Amen jak Maryja"
 • maryja piosenki religijne

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Amen, jak Maryja - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Amen, jak Maryja - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.