Religijne: Amen, jak Maryja

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27

Tekst piosenki

Religijne: Amen, jak Maryja

Kiedy ci smutno i nic nie wychodzi, mów: Amen, jak Maryja, Amen, jak Maryja, Amen, widocznie Bóg tach chce.Tak jak Maryja wypełniaj wolę Boga I zanieś tam swój uśmiech Gdzie często płyną łzy. 2. Gdy z ciebie szydzą i z ciebie się śmieją, mów...3. Gdy w twoim sercu nic więcej prócz bólu, mów...4.Gdy Pan ciebie wezwie i głos Jego słyszysz, mów...5. Gdy Pan ciebie pośle do ludzi strapionych, mów...6. Gdy wolę Pana tak ciężko zrozumieć, mów...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Amen, jak Maryja

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Amen, jak Maryja

Skomentuj tekst

Religijne: Amen, jak Maryja

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Blue Banisters Lana Del Rey
  „There’s a picture on the walll Of me on a John Deere Jenny headed me a beer Said: How , the hell, did you get there? Oh, Oklahoma, mhh There were flowers that were dry Sittin’ on the dresser”
 • 1-2 X Natalia Szroeder
  „A może się przetnę na pół I dam ci jedna połowę Druga zostanie jak jest Po jednej połowie na głowie Może się stanę powietrzem I będziesz mnie mógł wdychać mnie wszędzie I się stanę strumieniem”
 • chciałem ci powiedzieć E V
  „Bo dzisiaj chciałem ci powiedzieć Ze w sumie to nie wiem czy to ma sens Twoje oczy wyznaczały cel Dzisiaj krążę po mieście Nie wiem czego chcę Dam ci kwiaty jak zawsze Później łzy na posadzkę ”
 • Scyzoryk Janosika Intruz
  „Fauna i flora, Janosik z Opola Cyk cyk cyk, Scyzoryk Cyk cyk cyk, Scyzoryk Pracuje umysłem, sercem i rękoma I kitram towar kiedy jestem w trasie Szczęścia mi nigdy nie dała podkowa Jestem z Op”
 • Za mordę złapani Ivan Komarenko
  „Normalność się kuli cichutko jak myszka Tak skromnie się tuli w pąsowych policzkach A chamstwo w dostatku panoszy się wszędzie Po smacznym obiadku, w królewskim obłędzie! Milczenie jest owiec, a”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • a ty mów amen jak jezus amen wraz z maryją
 • amen jak maryja
 • amen jak maryja tekst
 • "mów Amen jak Maryja"
 • maryja piosenki religijne

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Amen, jak Maryja - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Amen, jak Maryja - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.