Religijne: Baranek niesie brzemi

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 627 Tłumaczenia: 1 Wideo: 28

Tekst piosenki

Religijne: Baranek niesie brzemi

Baranek niesie brzemię win i złości świata całego Ach, każdy zły, bezbożny czyn, przygniata plecy Jego. Omdlewa w drodze z braku sił, On co u Ojca wiecznie był Wyrzeka się radości, Przybiera sobie hańby znak, krzyż, rany, śmierć i mówi tak: "Chcę chętnie znieść te złości".2. Już nigdy Ciebie z myśli swej, o Jezu nie chcę stracić. Chcę, pomny wielkiej łaski Twej, miłością w zamian płacić. Racz sercu memu jasno lśnić, a kiedy już przestanie bić,Sam stań się sercem moim. Na wieki, o Chlubo ma, zapiszę jako własność Twa I z Tobą wiecznie spoję.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Baranek niesie brzemi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Baranek niesie brzemi

Skomentuj tekst

Religijne: Baranek niesie brzemi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Spójrz (ft. Hodak) Alicja Szemplińska
  „Gdzie poniesie mnie nurt zdarzeń z tobą czy nie - to nieważne zmienię ich treść tak jak zechce nie mam siły już błądzić ze mgle wszystkie szybkie myśli każde słowo nocne ciebie które już nie”
 • CEO (Młody Szef) ft. bahsick Kaz Bałagane
  „Młody Szef poda nie... a dres nawet nie wchodzę na mównice, mordo bo każdy krzyczy tu mój tekst Młody Szef Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg ”
 • JADĘ DO DOMU Sorry Boys
  „Jadę do domu Jadę na chwilę, dwie Jadę spóźniona Sto myśli kłębi się Jadę do domu, do domu Wyglądaj mnie Powoli ściemnia Powoli ściemnia się Widzę jej ogon Znowu prowadzi mnie Znajomą drog”
 • Intruzowaty Intruz
  „Jak coś to pisze z Intruza I kolegę brzuchomówcę Pokaż kota Który nie zamoczyłby ryja w deszczówce Nie wiem jak to będzie z jutrem, muszę załatwić odtrutkę Słowa mają być wiaduktem, wdycham wio”
 • Bletki (SBM Starter) bambi
  „Nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki skręc i podpal co ci co na duszy siedzi nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki .... znikających gwiazd co zostawić po sobie nic nie ma”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka religijna baranek
 • baranek niesie brzemie win

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Baranek niesie brzemi - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Baranek niesie brzemi - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.