Religijne - Bogu Ojcu przez Jezusa Chrystusa tekst piosenki - Teksciory.pl

Religijne: Bogu Ojcu przez Jezusa Chrystusa

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 26

Tekst piosenki

Religijne: Bogu Ojcu przez Jezusa Chrystusa

Bogu Ojcu przez Jezusa Chrystusa, w radości Ducha Świętego niechbędzie chwała na wieki wieków. Amen. Amen. Alleluja, alleluja!1. Niech będzie błogosławiony Bóg i Ojciec Pana naszego Jezusa Chrystusaktóry napełnił nas wszelkim błogosławieństwem duchowym na wyżynach niebieskich w Chrystusie.2. W Nim bowiem wybrał nas przed założeniem świata, abyśmy byli święci i nieskalani przed Jego obliczem. - Ant.Ant. Bogu Ojcu przez Jezusa Chrystusa, w radości Ducha Świętego niechbędzie chwała na wieki wieków. Amen. Amen. Alleluja, alleluja!3. Z miłości przeznaczył nas dla siebie jako przybranych synów przez Jezusa Chrystusa według postanowienia swej woli.4. Ku chwale majestatu swej łaski, którą nas obdarzył w Umiłowanym swoim Synu. - Ant.5. W Nim mamy odkupienie przez Krew Jego, odpuszczenie występkówwedług bogactwa Jego łaski.6. Szczodrze ją na nas wylał w postaci wszelkiej mądrości i zrozumienia. - Ant.7. Przez to, że nam oznajmił tajemnicę swej woliwedług swego postanowienia,które przedtem w Nim powziął.8. Dla dokonania pełni czasów, aby wszystko na nowo zjednoczyć w Chrystusie jako Głowie: to, co w niebiosach i to, co na ziemi. -Ant.9. Byśmy istnieli ku chwale Jego majestatu, my, którzyśmy już przedtem złożyli nadzieję w Jezusie Chrystusie.10. W Nim także zostaliśmy opatrzeni pieczęcią, obiecanym Duchem Świętym,który jest zadatkiem naszego odkupienia. -Ant.11. Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen. - Ant.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Bogu Ojcu przez Jezusa Chrystusa

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Bogu Ojcu przez Jezusa Chrystusa

 

Skomentuj tekst

Religijne: Bogu Ojcu przez Jezusa Chrystusa

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (23 listopada 2019, 10:22)
Re: Religijne - Bogu Ojcu przez Jezusa Chrystusa
Szkoda, że serwis nie pokusi się o dodanie nut, przynajmniej tych pieśni MNIEJ znanych. Jest to niestety prawie wszędzie. Co mi po tekście - jak brak nut ???

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Czarne Charaktery Grupa Wsparcia
  „Jak trafi się okazja, wskażą palcem ze to ja Wszyscy tacy prawilni, ze o ja Od dziecka mnie uczyli ze nie sika się pod wiatr A urwą nie podaje ręki się bo tak (bo nie!) Na siłę nie pcham się, gdzi”
 • FAUSTYN ADRIAN POLAK
  „Byłem mały, to ai śmiali Wciąż robili sobie kpiny Rodzice na moja prośbę Mi musieli mienić imię Kurwy bez honoru chcieli z matki zrobić dziwkę Powiedz mi to w twarz śmieciu Przyrzekam, zawiśnies”
 • Żółta taksówka Daria Zawiałow
  „Świeci mi nad głową neonów żółty błysk, wszystkie słońca się schowały tuż za ESB Pod niebem wiszą okna, w chmury wtapiam się, na ulicach pełno dymu, w górze unosi się Mijam wszystkie ładne”
 • We Are The People (ft. Bono, The Edge) [UEFA EURO 2020 Song] Martin Garrix
  „We’re a milion volts in a pool of light Electricity in the room tonight Born from fire Sparks flying form the sun I hardly know you Can i confess? I feel your heart beating in my chest You co”
 • Good 4 u Olivia Rodrigo
  „Well good for you I guess you moved on really easily You found a new girl And it only took a couple weeks Remember when you said taht You wanted tyo give me the world And good for you I guess”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenki o bogu ojcu Jezusie Chrystusie i duchu świętym
 • bogu ojcu przez jezusa chrystusa teledysk
 • 0 bogu ojcu
 • pieśń Bogu Ojcu przez Jezusa Chrystusa
 • chwala ojcu i synoei i duchowi swietem jak byla na poczatku trrax zawsze i na wieki wiekow amen piosneka

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bogu Ojcu przez Jezusa Chrystusa - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bogu Ojcu przez Jezusa Chrystusa - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.